• Naujienlaiškis
 • Atvira paskaita. Gunther Ludwig „Displacement(s)“

  Theoretical Seminars & Creative Discussions

  Kovo 29 d.

  Vizualiųjų menų ir dizaino magistrantai bei meno doktorantai, norintys pristatyti savo darbus Creative Discussions metu, prašome užpildyti šią registracijos formą.

  Norintiems dalyvauti tik paskaitoje registracija nereikalinga!

   

  Gunther Ludwig  

  ESAD Orléans - Ecole Supérieure d’Art et Design - istorijos ir meno teorijos dėstytojas (nuo 2011 m.). Nepriklausomas šiuolaikinio meno kritikas ir kuratorius. Tyrinėja mobilumo, teritorijos ir urbanistinės formos klausimus. 2015 m. įkūrė „Les Itinéraires“, vizualiųjų menų menininkų gyvenančių Val de Loire regione darbų dokumentavimo platformą.

  Daugiau apie autorių.

   

  „Dislokacija (-jos)“

  2018 03 29, 13 val., 102 auditorija, Malūnų g. 3 (VDA C1 pastatas)

  Paskaita apie šiuolaikinio meno perkėlimo/dislokacijos (displacement) sąvoka, daugiausia dėmesio skiriama prancūzų meno scenai. Pokalbyje bus nagrinėjamas ryšys tarp žmonių migracijos (intencionalios ar priverstinės) ir menininkų darbų pokyčio, priemonių naudojamų meniniuose tyrimuose, kaip kinta prieiga prie kitų žinių formų (tokių kaip istorijos, sociologijos, antropologijos ir kt.), kaip plečiasi jų matymo ir kūrybos laukas. Šie procesai, vykstantys globalizacijos kontekste, neabejotinai sukurs hibridines meno formas ir atnaujins požiūrį į vakarų konvencijas bei kitas kultūras, tradicijas, žinojimo bei suvokimo metodus. Šią temą autorius nagrinėja kaip nepriklausomas meno kritikas ir kuratorius.

   

  Moderatorius prof. Henrik B. Andersen, paskaita atvira, anglų kalba.


  Creative Discussions

  2018 m. kovo 29 d. 14 val. 102 aud., Malūnų g. 3 (C1 pastatas)
   

  Registracija darbų pristatymui.

  Renginių plakatas pdf formatu.

  Plačiau apie Theoretical Seminars & Creative Discussions.