• Naujienlaiškis
 • VDA studentai kviečiami dalyvauti tarptautiniame Vilniaus ir Latvijos dailės akademijų projekte „The Baltic Wild Walls".

  Projektas vyks liepos 22 – liepos 31 d. Klaipėdoje, Melnaragėje, „Jūros vartų“ kurortinėje teritorijoje. Renginyje dalyvaus 20 dalyvių iš Lietuvos ir Latvijos. Taip pat vietinė Klaipėdos subkultūrų auditoriją.  Bus sukurtas – bendras sienų tapybos kūrinys, trumpametražis filmas, fotografijų ir video klipų ciklas.

  Renginio veiklos pagrįstos bendradarbiavimu - seminaras ir sienų tapybos dirbtuvės, taip pat dėmesys skiriamas platformos viešinimui pasiteikiant menines medijos priemones - rengiamos fotografavimo video klipų ir trumpametražio dokumentinio filmo kūrimo dirbtuvės. Vyks surffingo užsiėmimai, paskaitos, seminarai, hiphopo kultūros atlikėjų ir didžėjų sesijos, kūrinių pristatymo vakarai.

  VDA studentams renginys nemokamas - suteikiamas apgyvendinimas, visos sienų tapybai reikalingos priemonės, maitinimas - pusryčiai ir pietūs (vakarienė - suneštinis barbekiu). 

  Norintys dalyvauti motyvuoti studentai kviečiami prisijungti prie WILD WALLS komandos ir kūrybiškai praleisti 10 saulėtų dienų ant Baltijos jūros kranto. Kviečiame studentai aktyviai užsiimantis menine praktika - fotografuojantys, filmuojantys, montuojantys, užsiimantys sienų tapyba. Jaunieji menininkai, pagal praktikuojamos veiklos pobūdį bus priskirti skirtingoms sienų tapybos ir medijos grupėms.

  Liepos 22 – rugpjūčio 1 d. programa:

  22 d. - Įsikūrimas, ekskursija
  23 d. - Renginio atidarymas – Paskaita „Uostamiestis“
  24 d. - Kūrybinis  seminaras ir kūrybinės dirbtuvės
  25 d. - Surffingas Baltijos jūroje - atidarymo vakaras
  26 d. - Kūrybinės dirbtuvės
  27 d. - Kūrybinės dirbtuvės
  28 d. - Kūrybinės dirbtuvės
  29 d. - Kūrybinės dirbtuvės
  30 d. - Kūrybinės dirbtuvės
  31 d. - Renginio freskos atidarymas uždarymo vakaras
  Rugpjūčio 1 d. - kelionė namo

  Norintys dalyvauti „WILD WALLS 20“ iki liepos 10 d. siųskite laisvos formos motyvacinį laišką el. paštu zilvinas.danys@gmail.com, pridėdami 4 savo darbų pavyzdžius (eskizai, darbai, fotografijos, video), pirmajame etape atrinkti pretendentai bus pakviesti į motyvacinį pokalbį.

  Laiške nurodykite savo vardą ir pavardę, studijų programą ir kursą, trumpą motyvaciją, kodėl domina dalyvavimas projekte. Taip pat pateikite 4 darbų pavyzdžius.