Sveikiname Vilniaus dailės akademijos Tekstilės meno ir dizaino katedros profesorę Eglę Gandą Bogdanienę, kuriai Borås universitete suteiktas garbės daktarės vardas (tekstilės ir mados dizaino srityse). 

Nuo pat įsitraukimo į Europos tinklą „ArcInTexETN" prof. Eglė Ganda Bogdanienė atliko svarbų vaidmenį universiteto internacionalizacijoje tekstilės meno ir dizaino srityse. Tekstilininkė, Vilniaus dailės akademijos profesorė, Lietuvos dailininkų sąjungos (LAA) prezidentė dalyvavo ArcInTexETN" projekto paraiškos rengimo procese ir projekto metu 2015–2018 m. buvo atsakinga už Vilniaus Dailės Akademijos dalyvavimą. 

Esu pakylėta bei kupina dėkingumo ir pagarbos tiems, kurie taip pripažįsta mano indėlį į ArcInTex. Tai labai svarbus projektas. Esu dėkinga tiems, kurie visada anksčiau svajojo dirbti tinkle, tiems, kurie tuo užsiima dabar ir tiems, kurie prie šio projekto dar dirbs. Tai yra didelis pripažinimas suteikiantis dar daugiau jėgų ir toliau dirbti su tokiu užsidegimu“, – įspūdžiais dalinosi VDA prof. Eglė Ganda Bogdanienė.

„ArcInTexETN“ tinklą 2012 m. inicijavo Borås universitetas, kuris buvo skirtas mokslininkams, pradedantiems savo mokslinę karjerą. Eglė Ganda Bogdanienė nuo pat pradžių įsitraukė į tinklo veiklą, įžvelgė galimybes tyrinėti įvairius tekstilės medijų panaudojimo būdus, kuriant šiuolaikinius postmodernius meno kūrinius.