Šiuolaikinio meno centras (ŠMC) ir lauko reklamos kompanija „JCDecaux Lietuva“ paskelbė, kas šiemet tapo jų bendro projekto konkursinės parodos „JCDecaux premija: Galimybių bangos“ nugalėtoju ir publikos prizo laureatu. 

Tarptautinė komisija pagrindinį apdovanojimą ir piniginę premiją skyrė Vilniaus dailės akademijos Fotografijos ir medijų meno katedros absolventų Gabijos Pernavaitės ir Žygimanto Bėronto duetui „allsofeatherlightseven“ už kūrinį „Saulė yra virš daiktų“. 
Menininkų duetui atiteko lauko reklamos kompanijos „JCDecaux Lietuva“ įsteigta 4000 Eur premija bei galimybė savo kūrybinius projektus pristatyti lauko reklamos erdvėse.

Parodos lankytojai tradiciškai turėjo galimybę ir patys išrinkti savo favoritą bei balsuoti už jiems labiausiai patikusį kūrinį. 
Daugiausiai publikos simpatijų sulaukė Vilniaus dailės akademijos Keramikos katedros II k. magistrantūros studento Roko Janušonio kūrinys „Absurdo vitrina“. Kūrinyje autorius telkiasi į dvi sau artimas sritis – piešimą ir keramiką. Publikos simpatijų prizas menininkui suteiks galimybę pasinaudoti „JCDecaux Lietuva“ lauko reklamos erdvėmis įgyvendinant kūrybinius projektus.

Sveikiname!

Skaitykite daugiau: Parodos „JCDecaux premija 2022“ laureatais tapo „allsofeatherlightseven“ ir R.Janušonis | Kultūra | 15min.lt