• Naujienlaiškis
 • Lietuvo meno pažinimo centras „Tartle“ parems VDA menotyrininkų studijas

  Lietuvos meno pažinimo centras „Tartle“ atveria duris tūkstančiui lankytojų, norinčių susipažinti su istorinėmis Lietuvos meno vertybėmis bei prisidėti prie Vilniaus dailės akademijoje ugdomų menotyrininkų profesinio tobulėjimo. 

  Paramos VDA studentams projekto metu lankytojai kviečiami aplankyti centro parodą „Žvilgsnis į Lietuvos dailės istoriją nuo Užupio“, apsilankyti moderniose meno kūrinių saugyklose, o apsilankiusiųjų paaukotos lėšos bus skirtos paremti VDA dailėtyros magistrantų mokslines stažuotes užsienyje.


  Kazys Varnelis, „Diena“, iki 1943 (Šaltinis „Tartle“ Facebook)

  Pasak Dailės istorijos ir teorijos katedros VDA vedėjo dr. Helmuto Šabasevičiaus – šis projektas yra puiki proga atkreipti dėmesį į dailėtyros studijas: „Esame labai dėkingi „Tartle“ vadovams už šią iniciatyvą – tai ne tik finansinė, bet ir dalykinė parama mums ir mūsų studentams, visų dailės istorikų darbo įvertinimas, atskleidžiantis privačių kolekcijų ir jaunųjų dailėtyrininkų bendradarbiavimo svarbą ir galimybes“.

  Savo Facebook paskyroje „Tartle“ skelbia, kad lankytojų laukia nuo kovo 20 d. iki birželio 1 d. Apsilankymo metu svečius mažomis grupėmis lydės ir pasakojimais dalinsis „Tartle“ centro menotyrininkės.

  Daugiau informacijos: https://www.tartle.lt/lt/naujienos.html

  Apie projektą žiniasklaidoje skaitykite čia