Liepos 28-os dienos (ketvirtadienio) vakare kviečiame į VDA parodų salių „Titanikas“ I-ojo aukšto erdvę, kurioje vyks  konkurso „Jaunojo dizainerio prizas 2022“ aptariamasis renginys-edukacija. Ją rengia konkurso parodos kuratorė Daina Eičaite bei parodos dalyviai – jaunieji dizaineriai Dovydas Puolikas ir Lina Navickaitė.

Renginyje bus kalbama apie „Titaniko“ I-o aukšto salėje eksponuojamus jaunųjų dizainerių kūrinius. Parodos kuratorė Daina Eičaite papasakos, kaip šiais metais vyko konkursas, kas nulėmė būtent tokią šių metų konkurso ir parodos architektūrą, grafinio dizaino elementus.  Dovydas Puolikas ir Lina Navickaitė plačiau papasakos apie savo kūrinius ir jų kūrimo procesą. Pasak organizatorių, šis renginys-edukacija labiausiai turėtų sudominti būsimus dizaino krypčių studentus ir visus žmones, kurie domisi dizainu bei jo tendencijomis.

Renginio pradžia – 18 val., renginys nemokamas, tačiau norint į jį patekti – būtina registracija. Registruotis reikėtų čia: https://bit.ly/3oqoB2C . Maloniai kviečiame apsilankyti.

„Jaunojo dizainerio prizo 2022“ paroda dar vyks iki liepos 30 d., tad paskubėkite apsilankyti.

Nuotraukų autorius - Lukas Mykolaitis.