• Naujienlaiškis
 • Rugsėjo 17 d. - spalio 7 d. vyks virtuali paroda „Fizinės erdvės: virtualios jungtys“. Šia iniciatyva siekiama dokumentuoti ir eksponuoti meno kūrinius, sukurtus buvusių ir esamų Vilniaus dailės akademijos (VDA), visų studijų pakopų ir disciplinų studentų (nuo 2010 m. iki 2020 m.).

  Paroda yra atvira visoms meno formoms, dėstomoms VDA ir meno kūriniams įkvėptiems vietų, kur veikia VDA (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Telšiai ir Nida).  

  Atrinkti darbai bus prieinami internetinėje svetainėje (virtualioje parodoje, taip pat veiks forumas) skirtoje šiai iniciatyvai, kur menininkai ir žiūrovai turės galimybę patirti kūrinius, kaip dalį skirtingų pasakojimų. Jungtys, siejančios meno kūrinius, bus daugialypės, leidžiančios žiūrovui tyrinėti darbus skirtingose aplinkose. Galutiniu rezultatu siekiame, kad meno kūriniai neapsiribotų fizine vieta, o skaitmeninės erdvės dėka padėtų išsiplėtoti sąsajoms tarp vietovių. Šios parodos tikslas sustiprinti bendruomenės jausmą tarp menininkų ir pristatyti įvairų ir daugialypišką Lietuvos miestų ir regionų gyvenimą.

  Paraiškos forma

  Paraiškas siųsti iki rugpjūčio 10 d.

  Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu: submissions@vdaparoda.com

  Daugiau informacijos VDA parodos Facebook puslapyje

  Facebook įvykis

  Komanda:
  Kuratorė – Mary Marinopoulou
  Koordinatorė – Marija Černiavskaitė
  Komunikacija – Eglė Agnė Benkunskytė
  Grafinis dizainas – Gabija Bierytė

  Parodą iš dalies remia Lietuvos Kultūros Taryba