Kviečiame į internetinių paskaitų ir menininkų pokalbių ciklo tęsinį, kurį pavasario semestre vėl skaitys ir moderuos profesorius ir skulptorius Henrik B. Andersen. 

Internetinės paskaitos vyks trečiadieniais 17 val., iki gegužės 12 d.

Balandžio 14 d. 

Paskaitoje dalyvaus Karališkosios Danijos dailės akademijos (Architektūros fakulteto) docentas ir Doktorantūros skyriaus vedėjas - Henrik Oxvig, kuris daugiausia dėmesio skirs koncepcijų kūrimui dialoge su Robert Smithson's autoryste.

Prisijungimas į paskaitą

Meeting ID: 845 0282 3557
Passcode: 696241

Atkreipkite dėmesį, kad programa gali keistis dėl pandemijos situacijos. 


Praėjusių paskaitų temos:

Vasario 17 d. 

Šio semestro paskaitų ciklo įvadas. Kartu prof. Kirke Kangro iš Estijos dailės akademijos apžvelgsime kai kurias pagrindines Gilleso Deleuze'o filosofijos koncepcijas, paremtas knyga „A Thousand Plateaus “, ir jų galimą ryšį su menine praktika. Moderuos prof. Henrikas B. Andersen.

Vasario 24 d. 

Paskaita apie filosofo Gilberto Simondono indėlį į santykius, technoestetiką ir asmens genezės sampratą. Ves garso menininkas dr. Rune Søchting.

Kovo 3 d.

Pokalbis su menininku Emil Rønn Andersen apie jo kūryba bei dalyvavimą  šių metų Šanchajaus bienalėje “Bodies of Water: The 13th Shanghai Biennale”. Pokalbyje taip pat dalyvaus Danijos menininkų grupės „Primer“ narys Bjarke Hvass, kuriantis mokslo ir technologijų srityje. 

Kovo 10 d.

Gillesio Deleuze'o filosofijos įžanga ir jos aktualumas dabartinei meno praktikai. Veda prof. Henrikas B. Andersenas.

Kovo 17 d.

Antrasis įvadas į Gilberto Simondono techninio objekto filosofiją ir individo sampratą. 

Kovo 24 d.

Antroji ciklo „Ateities meno muziejus“ paskaita (pirmoji buvo su direktoriumi Christianu Getheru Arkenu iš Modernaus meno muziejaus Danijoje). Šią paskaitą skaitys iš Nacionalinės galerijos Danijoje direktorius Mikkel Bogh. Jis aptars iššūkius, su kuriais susiduria vakarietiškas pokario muziejus. 

Kovo 31 d. 

Paskaitoje daugiausia dėmesio bus skiriama temai „Aktualumas ir virtualumas Gilles'io Deleuze'o filosofijoje ir meno kūriniuose". Veda prof. Henrikas B. Andersenas.

Balandžio 7 d. 

Paskaitoje kartu su Danijos nacionalinės galerijos direktoriumi Mikkel Bogh bus kalbama apie meno muziejaus ateitį.