Keturi apdovanojimai už geriausius produktus inovacijų parodoje Vokietijoje

Vilniaus dailės akademija tęsia MTEP produktų pristatymą užsienyje. Dizaino inovacijų centro iniciatyva modernios architektūros Nuremberg Messe pastate keturi akademijoje sukurti produktai buvo pristatyti inovacijų parodoje iENA Niurnberge, Vokietijoje spalio 27-30 d. Čia pristatytas vabzdžių viešbutis, 3D spausdintas piršto protezas, modulinė sistema IZICON ir praktinio nuotolinio mokymo įrenginys.

Paroda vyksta jau 74 kartą

Nuo kadaise buvusios mažos ir lokalios mugės, renginys išaugo į didžiausią ir vienintelę inovacijų mugę Vokietijoje, kurioje susirenka įvairių kartų išradėjai. Didžioji dalis parodos dalyvių dalyvauja jau ne vienerius metus ir yra kilę iš Vokietijos, tačiau netrūko dalyvių iš Azijos - P.Korėjos, Taivano, Kinijos ir Tailando. Pristatomi produktai patys įvairiausi - nuo kačių murkimo vibracijas atitinkančių ultragarsinių dantų šepetėlių katėms iki povandeninių laivų bei lėktuvų.

Išskirtinis dėmesys ir apdovanojimai

Visus parodoje eksponuojamus produktus vertino komisija. Grupėmis po du visas tris dienas lankėsi įvairūs inovacijų ekspertai ir skyrė balus. Apdovanojimų ceremonijos metu paaiškėjo, jog keturi apdovanojimai už geriausius produktus inovacijų parodoje Vokietijoje atiteko Vilniaus dailės  akademijos dizaineriams - Ignui Kuncevičiui, Deividui Juozulynui, Simonui Milišauskui bei Denis Orlenok.

Sveikiname VDA atstovus!

Daugiau informacijos apie produktus ir Inoakademija projektą www.inoakademija.lt