Būsimas VDA studente,

Nuo birželio 1 d. LAMA BPO informacinėje sistemoje jau galima teikti prašymus studijuoti VDA bakalauro ir vientisųjų studijų programose. Tačiau atmink, kad prašymai į Dailės, Dizaino, Medijų meno ir Meno objektų restauravimo studijų krypčių programas priimami tik birželio mėnesį pagal tvarkaraštyje pateiktas datas ir tik likus ne mažiau nei 24 val. iki stojamojo egzamino pradžios. Į Architektūros krypties studijų programas prašymai priimami iki liepos 12 d.  

Stojamųjų egzaminų tvarkaraštį rasi čia.

Pateikus prašymą tau bus atsiųsta nuoroda, kur įkelti savo portfolio .

Portfolio turinys ir jo pateikimo reikalavimai čia.

Tik po portfolio pateikimo sulauksi nuorodos į stojamąjį pokalbį Zoome su tiksliu pokalbio laiku.

Egzamino įvertinimą matysi savo LAMA BPO paskyroje, bet ne VDA svetainėje.

Sulaukęs įvertinimo, galėsi atsikvėpti po visų egzaminų sesijų ir laukti kvietimo.

Rugpjūčio 2 d. iki 12.00 val. skelbiami kvietimai studijuoti. Tikrink savo LAMA BPO paskyrą.

Nepamiršk, kad sulaukus kvietimo, nuo rugpjūčio 2 d. 15 val. iki rugpjūčio 4 d. 16 val., su VDA reikia sudaryti studijų sutartį.

Kilus klausimams rašyk čia: studijos@vda.lt

Nepamirškite!

Stojantieji, dalyvavę pavasario stojamųjų egzaminų sesijoje (kovo mėn.), privalo taip pat pateikti savo prašymą LAMA BPO informacinėje sistemoje. Tai daroma įprasta prašymo teikimo tvarka, t.y. į savo prašymą įtraukiant tą (-as) studijų programą (-as), kurioje (-iose) išlaikėte egzaminą pavasario egzaminų sesijoje.

Nepateikus prašymo, deja, gautas (-i) stojamojo egzamino įvertinimai nebus užskaitomi ir stojantieji nebedalyvaus konkurse.