Šių metų vasario 17 – kovo 19 dienomis, Danijos Nacionalinėje galerijoje (Statens Museum for Kunst), Kopenhagoje vyko „Hotel Pro Forma“  performansas ELECTRICITY. Jame pasirodė Skulptūros katedros studentė Kristina Švenčionytė, o prie scenografijos prisidėjo Skulptūros katedros dėstytoja lekt. Ona Juciūtė.

Projektas sujungia parodą ir scenos meną tiriant elektros, kaip XIX amžiaus reiškinio, istoriją – pasakojimą apie tai, kaip elektra vystėsi ir buvo prijaukinta, kaip ji pakeitė žmones, mūsų kultūrą ir pasaulį, o šiandien tai daro didžiausią įtaką, bandant kovoti su pasauline klimato kaita.

„Hotel Pro Forma“ yra tarptautiniai prodiuserių namai ir tarpdisciplininio meninio darbo susitikimo vieta, įsikūrusi ir aktyviai veikianti Danijoje, Kopenhagoje. Kompanija yra pripažinta tarptautiniu mąstu dėl savo žanrinės įvairovės ir novatoriškų kūrinių, peržengiančių ribas tarp vaizduojamojo meno, teksto, muzikos, teatro, parodų ir architektūros. Savo kūriniais kompanija nuolat tyrinėja meninį pasaulį, aktyviai bendradarbiauja su užsienio menininkais.