• Naujienlaiškis
 • The Baltic Wild Walls 2019

  Skelbiamas konkursas dviejų Klaipėdos fakulteto studentų atrankai į sienų tapybos ir laisvalaikio projektą The Baltic Wild Walls 2019.

  Šiemet projektas vyks Melnarages kopose, gamtos ir industrijos apsuptyje, šalia „Jūros vartų“ ir naftos terminalų Klaipėdoje. Data - rugpjūčio 20 – 30 d. Renginyje dalyvaus 20 dalyvių iš Lietuvos ir Latvijos.

  20-ties jaunųjų menininkų komanda gyvens Karkės sodyboje, dienos metu persikels į „Jūros vartų“ kurortinę teritoriją, kurioje bus įgyvendinami komandiniai sienų tapybos darbai. Renginio metu rengiamos paskaitos ir kūrybinės dirbtuvės, filmuojami video reportažai. Projekte didelis dėmesys skiriamas laisvalaikiui – vyks, hiphopo atlikėjų, didžėjų ir beatbox'o sesijos, bendradarbiaujama su Klaipėdos jaunimo organizacijomis, rengiami sienų tapybos atidarymo vakarai. 

  Kviečiam prisijungti prie projekto bendruomenės ir pasidžiaugti Baltijos jūra paskutinėmis vasaros dienomis! 

  Registracija vyksta iki balandžio 5 d. Su atrinktais dalyviais bus susisiekta asmeniškai el. paštu. 

  Atrankos kriterijai: motyvacija komandiniam darbui, dalyvavimas susirinkimuose (kurie vyks Vilniuje kovo – birželio mėn. laikotarpyje), išankstinių eskizų pagal projekto temą pateikimas. 

  Dalyviams pilnai apmokamas apgyvendinimas, maitinimas, visos sienų tapybai reikalingos priemonės, suteikiama erdvė savo kūrinio įgyvendinimui. 

  Norintys dalyvauti The Baltic Wild Walls 2019, siuskite laišką adresu zilvinas.danys@gmail.com, nurodant:
  Vardą pavardę;
  Amžių;
  Studijų programą ir kursą;
  Trumpą motyvaciją, kodėl domina dalyvavimas projekte;
  Galima pridėti savo kūrinių portfolio ar keleto darbų foto.

  Daugiau informacijos apie pastarųjų metų renginius internete -  The Baltic Wild Walls.