Birželio 7-ąją Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre atidaryta VDA Klaipėdos fakulteto studentų baigiamųjų darbų paroda „VDA Graduation Show“.

Parodoje pristatoma ateinanti jaunųjų menininkų, dizainerių karta su naujausiomis šiuolaikinio meno ir dizaino tendencijomis. VDA Klaipėdos fakulteto absolventams ši paroda – galimybė pristatyti tai, kuo jie akademijoje gyveno dvejus ar ketverius metus, pažvelgti į savo kūrybą bendraamžių, dėstytojų ir meno gerbėjų akimis.

VDA misija ne tik ugdyti jaunąjį kūrėją, bet ir edukuoti vizualaus meno žiūrovą, tad šis renginys yra puiki platforma abu dalykus sujungti į vienį. VDA bendruomenė nuoširdžiai tiki, kad VDA baigiamųjų darbų paroda / VAA Graduation Show taps tradicija, kuria siekiama įsirašyti į kitų Europos dailės ir meno akademijų, kasmet organizuojančių tokias parodas, gretas. 

Parodoje kviečiame apsilankyti iki birželio 16 d. KKKC Parodų rūmuose (Bažnyčių g. 4, Klaipėda). 

Parodos lankymo laikas: I-IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V nuo 8.00 iki 15.45 val.

Ekskursija po parodą vyks jau birželio 15 d. nuo 12.00 iki 12.30 val. su Grafinio dizaino studijų programos vadovu lekt. Martynu Lapu. Renginio nuorodą galite rasti čia. Nepraleiskite!

Daugiau informacijos – www.vdagraduation.lt.