• Naujienlaiškis
 • Atidarymas: 18 val., sausio 4 d.
  Vieta: I aukšto fojė, Muitinės g. 4.
  Paroda veiks iki sausio 11 d.


  Atidaryta antroji VDA Kauno Atvirosios dailės, dizaino ir architektūros mokyklos dalyvių paroda. Tai - jungtinė paroda, kurioje pristatomi Stiklo ir metalo juvelyrikos programos bei Klasikinio realizmo ateljė (piešimas ir tapyba) mokinių kūryba. 

  Antrus mokslo metus įpusėjusi Klasikinio realizmo ateljė (dėstytojai Donatas Inis ir Justinas Krasuckas) pristato pirmų ir antrų mokymosi metų dalyvių piešimo ir tapybos darbus. Intensyvi ir nuosekli mokymosi programa leidžia gana greitai įgyti būtinas vizualiosios kalbos gramatikos žinias ir gebėjimus. Ateljė mokiniai studijavo senųjų meistrų technikas ir metodus, kad įgytų galingą gebėjimo įrankį, kuris leistų nevaržomai KURTI mūsų dienų meną.

  Stiklo ir metalo juvelyrikos programos (dėstytoja Eglė Bacevičiūtė) dalyviai pristato antrojo etapo darbo vaisius. Kiekvienas dalyvis pasirinko vieną įkvėpimo šaltinį, iš kurio gimė juvelyrikos kolekcija. Visos kolekcijos viena nuo kitos labai skiriasi - taip, kaip ir patys kūrėjai. Kiekviena jų vibruoja savitomis mintimis, įžvalgomis, sprendimais ir estetiniu pajautimu. Dalyviai kartu su užsiėmimus vedančia dėstytoja-juvelyre Egle Bacevičiūte treniravo technologinį mąstymą, darė bandymus, eksperimentavo, improvizavo ir KŪRĖ. 

  Visų parodos eksponatų fotogalerija.


   

  Muitinės g. 4