BAIGIAMŲJŲ DARBŲ PARODA VDA KAUNO FAKULTETE!

Po sėkmingo praėjusių metų starto Vilniaus dailės akademija (VDA) ir vėl priima didžiausią metų iššūkį ir rengiasi atidaryti antrąją baigiamųjų darbų parodą (VDA Baigiamųjų darbų paroda / VAA Graduation Show). Birželio 3 – 14 d. visuomenei bus pristatomi visi 2024-siais VDA ginami baigiamieji bakalauro ir magistro projektai, atstovaujantys skirtingas studijų kryptis. Paroda pasklidusi po daugiau kaip 40 lokacijų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Telšiuose leis susipažinti su ateinančia jaunųjų menininkų, dizainerių, juvelyrų, metalo meno meistrų, skulptorių, restauratorių, architektų, scenografų ir menotyrininkų karta bei patirti, kaip gimsta naujausios šiuolaikinio meno ir dizaino tendencijos. Ši paroda – galimybė ne tik sužinoti kuo šiandien gyvena ir kaip mąsto jaunieji kūrėjai, bet ir proga artimiau susipažinti su Vilniaus dailės akademija, jos siūlomomis studijų programomis, atrasti naujas erdves, išraiškos priemones, formas ir galimybes. Dvi savaites truksiančios parodos metu lankytojai galės išvysti daugiau kaip 300 kūrybinių baigiamųjų bakalauro ir magistro projektų.

ATIDARYMO VDA KAUNO FAKULTETE INFORMACIJA:

ADRESAS: Mutinės g. 2 „Eglės“ kiemas.

DATA IR LAIKAS: 2024 m. birželio 4 d., 15 val.

PARODŲ EKSPOZICIJŲ ERDVĖS:

Visų studijų programų baigiamųjų darbų paroda, vyks VDA Kauno fakulteto erdvėse adresu Muitinės g. 2, Kaunas, išskyrus Tapybos magistrantūros studijų programos darbus, kurie bus eksponuojami galerijoje „Meno parkas“ adresu Rotušės a. 27, Kaunas.

PARODŲ LANKYMO LAIKAS:

VDA Kauno fakultete darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00.
Galerijoje „Meno parkas“ nuo antradienio iki penktadienio 11:00 – 18:30 bei šeštadienį, sekmadienį 11:00 – 16:00.

Parodų lankymas visą parodos laiką nuo birželio 4d. iki birželio 14d. nemokamas!

Parodų lankymo metu galėsite susitikti su kūrinių autoriais, kurie lauks Jūsų parodų erdvėse!

VDA bendruomenė nuoširdžiai tiki, kad VDA baigiamųjų darbų paroda / VAA Graduation Show taps tradicija, kuria siekiama įsirašyti į kitų Europos dailės ir meno akademijų, kasmet organizuojančių tokias parodas, gretas.