• Naujienlaiškis
 • Parodos atidarymas: rugsėjo 10 d., antradienį, 17 val.

  Vieta: I a. fojė, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas.

  Paroda veiks iki spalio 7 d.


  Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas, Kauno savivaldybė ir Brno miesto muziejus kviečia jus į parodos „Villa Tugendhat 1928-2019“ atidarymą, kuris vyks rugsėjo 10 d., antradienį, 17 val. Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto I a. fojė (Muitinės g. 4, Kaunas). Parodą sudaro ekspoziciniai stendai, kuriuose pristatoma Villa Tugendhat istorija nuo jos sukūrimo iki šių dienų.

  Villa Tugendhat - tai unikalus vokiečių architekto Ludwig Mies van der Rohe kūrinys. 1930 metais Brno (Čekija) iškilęs moderniosios architektūros paminklas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Vila yra išskirtinė savo novatoriškais dizaino ir interjero sprendimais bei inovatyviais techninės įrangos ir integracijos į naturalią aplinką aspektais. Parodą sudaro ekspoziciniai stendai, kuriuose pristatoma Villa Tugendhat istorija nuo jos sukūrimo iki šių dienų.

  Kviečiame į atvirą paskaitą apie parodą, kuri vyks rugsėjo 10 d., antradienį, 13.30 val. prof.habil.dr.A.Uždavinio vardo auditorijoje (202). Paskaitos metu Brno miesto muziejaus Villa Tugendhat Studijų ir dokumentacijos skyriaus atstovė Barbora Benčíková pristatys filmą apie vilos restauraciją ir renovaciją.

  Renginiai vyks anglų kalba.

  Nuotraukos autorius David Zidlicky.