• Naujienlaiškis
  • „Meno piknikas“ - tai kasmet Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus organizuojamas dviejų dienų trukmės renginys.

    Rugsėjo 6-7 dienomis vykusiame piknike dalyvavo VDA Kauno fakulteto Keramikos ir porceliano, Tapybos, Skulptūros, Stiklo meno ir dizaino katedrų dėstytojai ir alumnai. 

    Pikniko metu vykusiame tapybos plenere ir konkurse „Savitas žvilgsnis į Kauną“ dalyvavo Tapybos katedros I k. magistrantė Akvilina Šimkevičiūtė, II k. magistrantė Kristina Čivilytė,o taip pat ir šios katedros alumnės - Ruta Velykytė, Donara Manukian, Daiva Tankevičienė, Augustė Andrijauskaitė ir Milda Palkauskaitė. Konkurso laureate tapo Ruta Velykytė, o publikos simpatijas pelnė Gintarė Marčiulynaitė. 

    Keramikos ir porceliano katedros vedėjas doc. Remigijus Sederevičius vedė raku keramikos degimo dirbtuves, o Skulptūros katedros alumnas Lukas Šiupšinskas atviroje erdvėje kūrė skulptūrą iš plieno. 

    Stiklo meno ir dizaino katedros alumnai Pelėdų kalno galerijoje (A. Mackevičiaus 27, Kaunas) atidarė parodą „Kontrastai“. Parodos kuratorė Valda Verikaitė: „Tai paroda pristatanti Kauno stiklo menininkus, kaip kontrastingus kūrėjus, besirenkančius skirtingas medžiagiškumo realizacijas ir išraiškos reprezentacijas, analizuojant aktualias temas bei procesus“. Paroda veikia iki rugsėjo 20 d. I-V 8-18 val., VI 10-16 val.