Kovo 6-10 dienomis fakultete tvyrojo darbingos nuotaikos – studentams savaitę vyko dvi skirtingos kūrybinės dirbtuvės.
Tapybos katedros II ir III kursų studentams dirbtuves „Rimtas veidas“ vedė kviestinis jaunosios kartos menininkas iš Vilniaus, tapytojas, tarptautinio tapybos konkurso „Jaunojo tapytojo prizas“ laimėtojas Dominykas Sidorovas, o Grafikos katedros studentams Karališkosios Hagos akademijos profesorius, vienas iš dizaino studijos „Kummer&Hermman“ įkūrėjų ir vadovų Jerroen Kummer.

Savaitę Tapybos katedros studentams vykusios kūrybinės dirbtuvės „Rimtas veidas“ buvo orientuotos į aplinką analizuojančio žvilgsnio režimą. Dirbtuvės vyko apie žmones, jų trajektorijas ir tarpusavio santykius, išreikštus per kasdienių daiktų ženklus bei keistumo ir žaismės fenomeną. Kovo 10 d. vyko kūrybinių dirbtuvių  metu sukurtų darbų pristatymas ir aptarimas.

Kūrybinių dirbtuvių Grafikos katedros studentams metu, apmąstant Kauno modernizmo reiškinio praeitį, dabartį ir galimą ateitį, buvo kuriami leidybos projektų prototipai. Kūrybinių dirbtuvių iniciatorius ir Grafikos katedros partneris „Kauno fotografijos galerija“ bendradarbiaus ieškant galimybių kaip tiražinius leidinius išleisti labiausiai pavykusius dirbtuvių projektus.