Šeštadienį akademijos kiemelyje jau antrą kartą vyko Vilniaus dailės akademijos (VDA) Kauno fakulteto ir Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus organizuota Kauno meno mugė Ukrainai paremti, kuriai susivienijo visa Kauno meno bendruomenė – nuo studentų iki tapytojų, skulptorių, akademijos dėstytojų ir jaunųjų Kauno muzikos atlikėjų. Iš viso per 7 mugės valandas organizacijai „Blue/Yellow“ surinkti 5,9 tūkst. eurų.

Mugės metu praeiviai buvo kviečiami užeiti ir įsigyti menininkų kūrinių, pasiklausyti gyvos muzikos bei sudalyvauti gyvame piešime. Renginys prasidėjo nuo organizatorių sveikinimo žodžio - VDA Kauno fakulteto dekanas prof. Jonas Audėjaitis padėkojo ir pasidžiaugė visais, kurie aukojo mugei. Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus vadovė Rebeka Bruder taip pat dėkojo menininkams, rodantiems savo altruizmą ir pasidžiaugė glaudžia bičiulyste tarp akademijos ir dailininkų sąjungos. Renginio organizatorė, menininkė Austė Kabašinskienė pabrėžė, kad toks renginys reikalauja didžiulio susitelkimo, tačiau būtent tokį susitelkimą pajusti pavyko, o menininkų bendruomenė juo nori garsiai paskelbti pagrindinę renginio žinutę - niekada nepamiršime ir nesusitaikysime su tuo, kas vyksta Ukrainoje.

Dėkojame visiems savo kūrybą aukojusiems kūrėjams ir mugės dalyviams už nepamirštamą susitelkimo atmosferą ir kuriamą pokytį!