Vienintelė Baltijos šalyse universitetinio lygio Fotografijos magistro programa paremta, pripažintų menininkų individualios mentorystės principu, jau VDA Kauno fakultete!

VDA Kauno fakulteto Fotografijos magistrantūros programa siekiama parengti fotografijos srities profesionalus, gebančius savarankiškai ir kūrybingai dirbti fotografijos srityje, integruojant šiuolaikines menines strategijas ir inovatyvius kūrybos metodus. Studijas pabigę studentai bus pasirengę imtis lyderystės formuojant naujas idėjas ir jas įgyvendinant. Absolventai demonstruos gebėjimą savarankiškai užsiimti menine ir tiriamąja veikla, naudotis fotografijos medijų priemonėmis ir kūrybiškai dirbti fotografijos srityje, atsižvelgiant į šiuolaikinius kontekstus vietos ir tarptautinėje scenoje. Programa taip pat akcentuoja tarptautiškumą, suteikdama studentams galimybę dalyvauti tarptautiniuose projektuose, bendradarbiauti su užsienio menininkais ir institucijomis. Jie kritiškai vertins žmogaus santykį su socialine ir gamtine aplinka, teorinio diskurso dinamika, taikys šiuolaikines menines strategijas ir kurs naujas kultūrines reikšmes, pasitelkdami kritines teorijas ir novatoriškus nuolat kintančius kūrybinius metodus.

Stojamieji egzaminai į Fotografijos progarmą parasideda nuo birželio 25 d. Daugiau informacijos apie stojamuosius egzaminus ČIA.

Plačiau apie programą – ČIA