Kovo 6-10 dienomis dizaino programos studentai kartu su kitų VDA fakultetų (Vilniaus, Telšių) kolegomis dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Tvarus dizainas ir inovacijos baldų pramonėje“, kurias vedė pasaulinio garso dizaineris iš Danijos Boris Berlin.

Pažintis su “dizaineriu prasidėjo paskaitoje „CONSCIOUS DESIGN“, čia jis pristatė pasaulines baldų dizaino tendencijas, požiūrį į tvarumą, pasidalino ilgamete patirtimi su baldų gamintojais, pasidalino sėkmingiausiomis kūrinių atsiradimo istorijomis. Kelias dienas trukusio kūrybinio proceso metu, buvo eksperimentuojama įvairiomis medžiagomis šviestuvų ir biuro aplinkos temomis. Darbingos savaitės pabaigoje Dizaino inovacijų centre studentai pristatė savo idėjas ir prototipus VDA bendruomenei ir verslo atstovams.

Kūrybinės dirbtuvės - tai projekto „Kompetencijos centrų veiklos skatinimas: Vilniaus dailės akademijos antreprenerystės programa” organizuojamas renginys.

Dizaineris Boris Berlin (Danija) tarptautinėje dizaino scenoje išgarsėjo įvairius apdovanojimus pelniusiais dizaino objektais bei eksperimentinių gamybos metodų taikymu. Kartu su dizaino studijų „Komplot Design“ ir „Iskos-Berlin“ partneriais  B.Berlin yra sukūręs ryškių darbų industrinio, baldų ir grafinio dizaino srityse ir yra laikomas vienu žymiausiu dizaineriu, gyvenančiu Danijoje . Jis taip pat kuruoja ir projektuoja dizaino parodas, veda kūrybines dirbtuves ir meistriškumo kursus meno ir dizaino mokyklose, skaito pranešimus dizaino konferencijose.

Kurdamas jis daugiausia dėmesio skiria eksperimentams su naujomis technologijomis ir medžiagomis, tyrinėdamas jų galimybes ir poveikį daiktų dizainui. Jo klientų geografija - nuo Danijos ir Švedijos iki JAV ir Japonijos, įskaitant tokias kompanijas kaip Gubi, Hay, Muuto, Normann, Fritz Hansen, R+R, Källemo, Tendo Mokko, Stylex Seating, Jot.Jot ir kt.

Boris Berlin sukurti gaminiai gavo daugybę dizaino apdovanojimų, tarp jų: „Dansk Designpris“, „G-Mark“ (Japonijos auksinis dizaino apdovanojimas),“The Forum AID Award: Best Nordic product“, „Red Dot. Best of the Best“, „Design Award of the Federal Republic of Germany“ ir kt. Jo darbai yra įtraukti į Kopenhagos „Design Museum Danmark“, Niujorko „MoMa“, „Vitra Design Museum“, Koldingo „Trapholt“, Miuncheno „Die Neue Sammlung – The Design Museum“ ir kitų šiuolaikinio meno ir dizaino muziejų kolekcijas. Boris Berlin  yra apdovanotas Danijos karališkosios dailės akademijos Thorvaldo Bindesbøllo medaliu bei Danijos meno fondo garbės stipendija.