Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Piešimo studija atidarė „Slaptosios piešėjų draugijos“ parodą!

 „Slaptoji piešėjų draugia“ veikia jau per du dešimtmečius ir vienija menininkus siekiančius meistrystės, norinčius piešti iš natūros, o ne kaip šiais – medijų laikais – iš nuotraukų ar kitų skaitmeninių šaltinių.

Parodoje eksponuojami kūriniai, sukurti piešiant modelius iš natūros. Šis kūrybinis metodas – principinis, tai pagrindinė draugijos veiklos nuostata. Būtent menininko santykis su natūra, gyvais modeliais, o ne fotografijomis, rodo, kad egzistuoja tikras ir giluminis piešimo procesas kaip vertybė. Sureikšminama  būtent tai, o ne laikina mada ar beprasmiai  žodžiai, ir taip didžiuliame ir paviršutiniškame informacijos sraute, kuriame gyvename.  

Paroda yra jungtinė Vilniaus ir Kauno  dailininkų.

Parodos autoriai: R. Mulevičius, D. Inis, J. Krasuckas, D. Rakauskas, Z. Brazauskas, M. Kašinskaitė, V. Kašinskas, P. Juška, L. Stankevičienė, E. Leckaitė, N. Levkovska, A. Vasiliauskaitė, S. Jakutytė, L. Tamulevičienė, G. Murelytė-Ajauskienė, D. Rusys, S. Verdingytė, A. Aliukas, J. Rokickis, G. Jocius, L. Tamoševičienė, V. Drėgva, Č. Polonskis, R. Gaižauskaitė, K. K. Šiaulytis.

 

Paroda veiks iki balandžio 4 d.

Parodą apžiūrėti kviečiame darbo dienomis iš anksto suderinus atvykimą tel. nr.: +370 62760703.