• Naujienlaiškis
 • Startuolis „Žymiausi fotografai“ ieško dizainerio

  2019 03 06 - 2019 04 30

   
  Labas talentinga(-s) dizainere(-i),
  Žinau, kad studijuoji kiečiausioje menų akademijoje Lietuvoje – VDA!

  APIE ĮMONĖS ĮKŪRĖJĄ IR KOMANDĄ. Mano vardas Kęstutis. Esu tarptautinio IT startuolio - "Famous Photographers, Ltd." (MB "Žymiausi fotografai") įkūrėjas, programinės įrangos architektas, bei Vilniaus Universiteto, Matematikos ir Informatikos fakulteto, Programų sistemų magistrantas. Anksčiau – tris metus vysčiau IT startuolius ir dirbau vidutinio dydžio korporacijoje Silicio slėnyje, San Franciske ir Australijoje. Mano įmonės komandos nariai įsikūrę San Franciske (Kalifornijoje), Sidnėjuje (Australijoje), Marbeljoje (Ispanija) ir, be abejonės, Vilniuje – Saulėtekio slėnio ir mokslo technologijų parke (SSMTP).
   
  KĄ VYSTO STARTUOLIS? Mano startuolis vysto balsavimo internetu sistemos koncepciją, ir šiuo metų jau dirbame prie šios sistemos prototipo. Taip vystome vakarų pasaulyje plačiai pripažintas ir naudojamas, mūsų įmonės sukurtas, rezervacijų ir nuomos sistemas (nuo automobilių nuomos ir viešbučių rezervacijos iki erdvėlaivių rezervacijos Europos Kosmoso Agentūrai). O tarp įmonės klientų yra net ir tokios įmonės, kaip Avis, Inc. – viena didžiausių pasaulyje automobilių nuomos bendrovių.
  Kalbant apie komandą – turime tokį požiūrį, kad svarbiausia, jog komandos nariai būtų pailsėję, gerai išsimiegoję, ateinantys į ofisą jiems patogiu laiku, bei galintys važiuoti sportuoti ir pasidaryti, kad ir 3 valandų pertrauką – juk svarbiausia – sveikata, žvalumas, gera nuotaika, teigiamos emocijos ir gebėjimas susikaupti.
   
  BŪK KOMANDOS DALIMI! Nesiekiame, kad praktika tebūtų formalumas – tad visos užduotys, kurias atliksi bus prasmingos ir naudojamos realiuose projektuose.
  Be to tu tapsi ne tik ‘praktikantu’, bet ir įmonės (Mažosios bendrijos) valdybos nariu ir galėsi balsuoti dėl naujų komandos narių. Tiesa, su atsakomybe žengia ir pareiga – apmokyti žmogų užima nemažai laiko, tad minimali sutarties trukmė – 2 metai, su galimybe ją pratęsti dar 3 metams tomis pačiomis sąlygomis, o po 5 metų tapti įmonės dalininku ir galbūt gyventi tiesiog iš įmonės dividendų ir keliauti aplink pasaulį. Beje, jeigu nutiks gyvenime kažkas labai svarbaus, ir įspėsi įmonės valdybą prieš 4 mėnesius, sutartį bus galima nutraukti ir anksčiau.
   
  KIEK REIKĖS SKIRTI LAIKO? Krūvis nėra didelis – skirti įmonei reikia ne mažiau kaip 8 valandas per savaitę (1 darbo ar savaitgalio dieną), arba 2 dienas per dvi savaites, arba 5 dienas per mėnesį, arba 14 dienų per sezoną, arba 28 dienas per pusmetį – tad net jeigu ir suplanuotum dviračiu apvažiuoti Australiją per 4 mėnesius, tą galėtum skyręs 28 dienas savo laiko įmonei likus mėnesiui ar dviem iki tavo kelionės pradžios.
   
  O KOKIOS BUS PAJAMOS? Tavo pajamos priklausys nuo to, prie kelių projektų dirbsi ir prie kokio tipo projektų dirbsi, t.y.:
  - Nuo trumpalaikių projektų (trunkančių iki 6 mėnesių) gausi 15-30 proc. nuo projekto, o jeigu projektas bus tik “sukurti internetinio tinklapio dizaino PSD, logotipą ar ikonas”, tai nuo tokio projekto tau atiteks ir 70 proc. suma. Trumpalaikiams projektams būtinos gero anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu.
  - Nuo ilgalaikių projektų (dažniausiai trunkančių neribotą laiką) gausi 5 proc. nuo šių projektų generuojamų pajamų, tol kol prie jiems skirsi savo laiką, bei 2 proc. dalį nuo jų pelno po 5-erių metų.
   
  IŠ KUR GALĖSIU DIRBTI? Skirti savo laiką įmonėm užduotims galėsi iš bet kur, svarbu, kad bent tą vieną dieną per savaitę užsuktum į itin jaukaus interjero, tylią, gamtos apsuptyje esančią bendradarbystės erdvę SSMTP, kurios nuotrauką matai šio skelbimo fone.