-
Saulė Adomavičiūtė (17 m.) „Šviesesnė ateitis“, guašas, akvarelė, Garliavos Juozo Lukšos gimnazija, mokytoja Eglė Vasiliauskaitė, 2022 m.
-
Beatričė Arštikytė (18 m.) „Iš mitų į ateitį“, mišri technika, Tauragės meno mokykla, dailės studija „Kūrybos laisvė“, mokytoja Vida Karbauskienė, 2021 m.
-
Bernadeta Kurlinkutė (15 m.) „Tolima ateitis“, mišri technika, Tauragės „Versmės“ gimnazija, mokytoja Gitana Budginienė, 2021 m.
-
Indrė Kazakevičiūtė (14m.) „Vėžlys nešantis miestą“, akrilas, Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, mokytojas Eugenijus Kolmogorcevas, 2021 m.
-
Fausta Kelpšaitė (16 m.) „Rytojaus miestas“, guašas, Kretingos r. Salantų meno mokykla, mokytoja Ingrida Taujanskienė, 2021 m.
-
Džeivyda Palinauskaitė (17 m.) „Ateities miestai“, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija, mokytoja Joana Luknienė, 2021 m.
-
Ariana Umbrasaitė (12 m.) „Jade vine Ekologiškas miestas, naudojantis saulės ir mėnulio energiją“, mišri technika, Viniaus „Santaros“ gimnazija, studija „Mano spalvos“, mokytoja Irina Troma, 2021 m.
-
Emilė Jakštaitė (15 m.) „Galimybė“, akvarelė, gelinis rašiklis, Klaipėdos licėjus, mokytoja Toma Šlimaitė-Bubelienė, 2021 m.
-
Urtė Balsytė (18 m.) „Nauja pradžia“, akrilas, Mažeikių vaikų ir jaunimo daugiafunkcis centras, dizaino studija „Magija“, mokytoja Irutė Miltakienė, 2021 m.
-
Adria Baranauskaitė (12 m.) „Ateities miestas“, guašas, Neringos gimnazija, mokytojas Vilius Didžpetris, 2021 m.
-
Kamilė Tretjakaitė (18 m.) „Karštinė“, mišri technika, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, mokytoja Romualda Zareckienė, 2021 m.
-
Rūta Razmaitė (14 m.) „Ateities miestai“, akvarelė, tušas, Klaipėdos licėjus, mokytoja Toma Šlimaitė- Bubelienė, 2021 m.
-
Darjan Majevskij (13 m.) „Megapolisas“, akrilas, Švenčionių r. Pabradės meno mokykla, mokytoja Ina Avreicevič, 2022 m.
-
Barbora Ažukaitė (16 m.) „Mūsų praeities ateitis“, Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, mokytoja Aistė Ramūnaitė, 2021 m.
-
Lukrecija Dainiūtė (17 m.) „Povandeninė oazė“, tušas, Biržų „Saulės“ gimnazija, mokytoja Daiva Zalogienė, 2021 m.
-
Raminta Bernotavičiūtė (16 m.) „Stiklo pasaulis“, grafika (pieštukas), Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, mokytoja Vilija Lesauskienė, 2021 m.
-
Kastytis Kalvaitis (13 m.) „Ateities miestas“, guašas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja R. Karpavičienė, L. Lapienytė, 2022 m.
-
Uršulė Stankevičiūtė (13 m.) „2981“, mišri technika, Alytaus Dainavos progimnazija, mokytojas Arūnas Vaitkus, 2021 m.
-
Smiltė Bartkevičiūtė (13 m.) „Miestas pilve“, grafinės raiškos priemonės, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Austė Jurgelionytė- Varnė, 2021 m.
-
Mantas Ginelevičius (14 m.) „Skraidantys miestai“, grafika (gelinis rašiklis), Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, mokytoja Vilija Lesauskienė, 2021 m.
-
Aurėja Atstopaitė (14 m.) „Šiauliai-2321 metai“, guašas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, mokytoja Vilija Lesauskienė, 2021 m.
-
Rusnė Stankevičiūtė (17 m.) „Likimo glūdumoj“, grafitinis, spalvoti pieštukai, Kauno „Saulės“ gimnazija, mokytoja Asta Matukynaitė-Varnauskienė, 2022 m.