Paraiškų metas!
Vykstantis kvietimas: 2023-ųjų parodoms VDA galerijoje ARTIFEX (balandis-gruodis).

Galerijos informacija parodų rengėjams

Artifex yra Vilniaus dailės akademijos tekstilės galerija, kurioje eksponuojamos akademijos dėstytojų, studentų bei svečių iš viso pasaulio darbų individualios ir kolektyvinės parodos, bendri projektai. Galerija yra atvira tiek konceptualiai, tiek ir į meninę techniką orientuotai kūrybai. Svarbiausias Artifex dėmesio objektas yra medžiagiškumas, suprantamas visomis refleksyviosiomis ir fizinėmis prasmėmis. Galeriją domina meniniai projektai, skirtingais būdais - nuo garsų iki audinių, nuo objektų iki tekstų, nuo minties iki veiksmo - nagrinėjantys šią temą. Tokiu būdu ji siekia iš naujo perartikuliuoti tekstilės meną kūrybiškais ir netikėtais būdais bei nuolatos kintančiomis aplinkybėmis. Pirmenybė teikiama tekstilės meno ir dizaino projektams.

Paraiškų teikimo terminai 

Kviečiame teikti paraiškas 2023 m. balandžio-gruodžio mėn. parodoms VDA galerijoje Artifex! Paraiškų laukiame iki gruodžio 16 d. Rezultatus paskelbsime kiekvienam asmeniškai iki 2023 m. sausio 31 d. Paraiškas įvertna ir atrenka komisija. Su atrinktais dalyviais susisiekiame asmeniškai ir suderiname visas smulkmenas. Svarbu! Pateikus paraišką, kompiuterio ekrane turi atsitrasti pranešimas „Ačiū už paraišką! Mes su Jumis susisieksime.“ Jeigu per kelias dienas nuo paraiškos pateikimo negavote iš mūsų patvirtinimo elektroniniu paštu, kad Jūsų paraiška gauta - parašykite mums artifex@vda.lt, nes dėl įvairių techninių nesklandumų Jūsų paraiška mūsų gali nepasiekti.

Ekspozicijos kaina* 

Visiems pageidaujantiems rengti parodas VDA tekstilės galerijoje ARTIFEX yra taikomas eksploatacinių išlaidų mokestis (vienos savaitės įkainis 150 Eur (su PVM). * Ar Jums reikės mokėti už ekspoziciją galite pasiteirauti galerijos darbuotojų: VDA bendruomenės nariams: VDA dėstytojams, visų pakopų studentams, alumnams (iki 2 metų po VDA baigimo) ekspozicinė erdvė yra suteikiama NEMOKAMAI! Galerija taip pat pasilieka teisę netaikyti mokesčio galerijos iniciatyva kviečiamiems menininkams.

Paraiškos forma

https://www.vda.lt/lt/galerija-artifex/paraiskos-forma

Facebook, Instagram: @VDAARTIFEX , el. paštas: artifex@vda.lt.