• Naujienlaiškis
 • Menotyros krypties doktorantūros disertacijų tematikų ir vadovų konkursas 2019

  Skelbiamas menotyros krypties doktorantūros disertacijų tematikų ir vadovų konkursas 2019-ųjų metų priėmimui į Vilniaus dailės akademijos, Lietuvos kultūros tyrimų instituto ir  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos menotyros krypties mokslo doktorantūrą.

  Menotyros krypties doktorantūros komitetas kviečia vadovus siūlyti 2019 m. konkursui disertacijų tematikų pavadinimus atsižvelgiant į bendras doktorantūros tematikų kryptis. Disertacijų tematikų pasiūlymai  Doktorantūros komitetui siunčiami el. paštu doktorantura@vda.lt nuo balandžio 16 d. iki balandžio 30 d. (lentelė  Nr. 1 ir priedas Nr. 1).

  Vadovų konkurse dalyvaujantys mokslininkai turi atitikti ne žemesnius, nei vyresniojo mokslo darbuotojo/docento kvalifikacinius reikalavimus. Mokslininkų, kurie nėra Doktorantūros komiteto nariai, prašome pateikti užpildytą lentelę Nr. 2.

  Doktorantūros komiteto atrinktų daktaro disertacijų tematikų ir vadovų sąrašas Vilniaus dailės akademijos, Lietuvos kultūros tyrimų instituto ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos menotyros krypties mokslo doktorantūros reglamento numatyta tvarka bus skelbiamas VDA, LKTI ir LMTA internetinėse svetainėse ne vėliau kaip 2019 m. gegužės 17 d.

  Lentelė Nr. 1-2
  Priedas Nr. 1