Vilniaus dailės akademija tęsia bendradarbiavimą su nuolat inovatyvių idėjų ieškančia įmone UAB „Burbuliukas ir Co“. Vilniaus fakulteto Dizaino katedros bakalauro 2 kurso studentai pastaruosius du mėnesius analizavo rinkoje jau egzistuojančius premium kainos segmento buteliukus, ieškojo naujų ergonominių ir medžiagiškumo sprendimų. Studijų proceso metu studentai mokomi ne tik eskizavimo, projektavimo, bet yra supažindinami su įvairiomis tyrimų metodikomis, kurias pritaikė generuojant idėjas šio projekto metu.

„Esame labai patenkinti pateiktų pasiūlymų kokybe. Idėjos tikrai originalios ir realiai įgyvendinamos. Tai ne pirmas kartas kuomet VDA studentai generuoja idėjas mūsų produktams, kartą jau vykdėme kūrybines dirbtuves kuriant vandens jonizatorių, pasiūlytas dizaino sprendimas buvo sėkmingai pritaikytas ir veikia iki šiol“ - teigė Panevėžyje įsikūrusios įmonės direktorė Inga Tribuišienė.

Kūrybinių dirbtuvių procesą kuravo lekt. Karolis Bakūnas. Jo nuomone, tokie projektai yra neįkainojama patirtis studentams, o įmonės grįžtamasis ryšys, pastabos ir rekomendacijos buvo labai konstruktyvios ir skatino ieškoti inovatyvių sprendimų. „Akademinėje aplinkoje netrūksta teorinių paskaitų, todėl studentai noriai imasi praktinių užduočių, tai ne tik puiki galimybė pademonstruoti savo kūrybinius gebėjimus, bet ir papildyti portfolio“ - teigia K.Bakūnas.

 

Iš įmonės darbuotojų sudaryta komisija susidūrė su iššūkiu išrinkti vieną geriausią koncepcijos pasiūlymą, todėl buvo nuspręsta skirti piniginius prizus trijų netikėčiausių ir didžiausią vystymo potencialą turinčių idėjų autoriams. Piniginiai prizai ir diplomai atiteko Agnei Ašmontaitei, Mortai Vileikytei ir Annai Abdrashitovai. Sveikiname ir tikimės jonizuoto vandens buteliukus neužilgo išvysti parduotuvių lentynose!