Seminaras „Professional Development in the Arts — Introduction to Agency Agency“

Kviečiame į nemokamą seminarą „Professional Development in the Arts — Introduction to „Agency Agency” and our methodology + Q&A”.

Data ir laikas: birželio 8 d. 12:00 val.
Vieta: VDA „Titanikas”, 112 auditorija (Maironio g. 3, Vilnius)
Trukmė: 2 valandos + Q&A
Renginio kalba: anglų
Registracija: https://forms.gle/uMYs3mCFsD3LUEg96

Agency Agency“ (Victoria Meniakina ir Roel van Herpt) yra Amsterdame įsikūrusi agentūra, teikianti strategijos bei dizaino konsultavimo paslaugas. 

2015 m. įkurta „Agency Agency“ padeda suformuoti institutų, prekių ženklų, dizaino studijų, miesto projektų viziją ir užtikrinti tvarų augimą. Jų paslaugos apima strateginį planavimą, koncepcijos kūrimą, pozicionavimą, prekės ženklo kūrimą, komunikacijos strategijos rengimą, kūrybinės krypties nustatymą, skaitmeninę transformaciją, organizacijos strategijos rengimą bei verslo plėtros konsultacijas.

Agentūros įkūrėjai Roelis ir Victoria vadovauja „Reality Check“ profesinio tobulinimosi programai Gerrit Rietveld akademijoje Amsterdame ir Karališkosios Hagos meno ir dizaino akademijos (KABK) architektūros ir dizaino fakultetuose. Be to, jie rengia susijusius seminarus tarptautinėse meno akademijose ir rezidencijose.

***

Victoria Meniakina yra kūrybinė strategė, teikianti strategijos, dizaino ir komunikacijos konsultavimo bei kūrybinės krypties nustatymo paslaugas architektūros, dizaino, mados, kultūros ir technologijų įmonėms visame pasaulyje. Turėdama darbo patirties architektūros bei dizaino srityse ir įgijusi prekės ženklo vadybos magistro laipsnį, Meniakina padeda prekės ženklams ir kūrybininkams (-ėms) augti, diegti naujoves, priimti pokyčius ir užtikrinti autentišką bei efektyvią komunikaciją.

Roel van Herpt yra strategijos konsultantas, turintis patirties pozicionavimo, komunikacijos, organizavimo, verslo plėtros ir skaitmeninės transformacijos sferose. Turėdamas darbo patirties strateginio valdymo, verslo ir kūrybiško vystymo srityse, jis vadovauja lyderiams ir kylantiems meno, dizaino, aukštojo mokslo ir urbanistikos talentams, siekdamas jų profesinio tobulėjimo.

***

Šiame trumpame seminare Victoria ir Roel pasidalins savo darbų pavyzdžiais ir metodikomis, kurios padeda menininkams ir dizaineriams tobulėti.

Renginys vykdomas kartu su „Rupert“ meno, rezidencijų ir edukacijos centru ir yra tęstinio bendradarbiavimo dalis. 

„Agency Agency“ vizitas į Vilniaus dailės akademiją yra finansuojamas iš „Erasmus plius“ lėšų.