• Naujienlaiškis
 • Koronos viruso pandemija sukėlė daugybę problemų, bet taip pat dizaino bendruomenei atvėrė galimybes atlikti reikšmingą vaidmenį švelninant jos poveikį ir ją apribojant.

  „D'source Corona Design Challenge” konkursas ieško kūrybingų, novatoriškų, praktiškų ir išradingų sprendimų, galinčių padėti spręsti pandemijos sukeltus iššūkius.

  Konkurso rengėjai - IDC School of Design - siekia, kad šie sprendimai būtų kuo naudingesni žmonėms ir taptų matomi atviroje dizaino platformoje.

  Šis tarptautinis kvietimas yra atviras studentams, naujiems absolventams ir jauniems dizaineriams iš viso pasaulio. Galite dalyvauti kaip individai arba kaip bendradarbiaujanti grupė žmonių. Taip pat galima patarimų kreiptis į dėstytojus ar fakulteto narius.

  Konkursas išskiria devynias problemines sritis (komunikacijos dizainas, žaidimų dizainas, pasakojantis dizainas, animacijų dizainas, produkto dizainas, informacijos dizainas, interakcijų dizainas) – galima pasirinkti vieną arba kelias iš jų. Taip pat galima susikurti ir savo sritį, jei šios nustatytos devynios jos neapima.

  Paraiškų laukiama iki gegužės 15 d. Rezultatai bus skelbiami gegužės 31 d.

  Kveičiame dalyvauti konkurse: http://dsource.in/dportal/dcdc2020/