Išmaniųjų ir inovatyvių IT paslaugų kompanija „TeleSoftas“ garsėja savo netradiciniu požiūriu bei profesionalų bendruomenės kūrimu. Pagrindinė „TeleSofto“ vertybė - čia dirbantys žmonės, todėl įvairiomis motyvacinėmis priemonėmis nuolatos skatinamas darbuotojų komandinis darbas ir kūrybiškumas. 

Bendradarbiaujant su „Telesoftas“, VDA Kauno fakulteto grafinio dizaino antro kurso studentai gavo kūrybinę užduotį, pagrįstą IT kompanijos atveju - sukurti dešimt vidinių personalo komandų simbolių. Projektą koordinavo DIC projektų vadovas Mindaugas Butvila, o užduotis tapo pusmetį trukusiu kursiniu darbu. 

Antrojo kurso grafinio dizaino studentams talkino dėstytoja  doc. Rita Brakauskaitė. Šio projekto rezultatai „TeleSofto“ darbuotojams buvo pristatyti nuotoliniu būdu. 

Sukurtos vizualinės simbolikos tikslas – stiprinti kompanijos „TeleSoftas“ IT specialistų bendradarbiavimo ir veiklos motyvaciją, išryškinti komandinį ryšį ir kiekvienos techninės platformos išskirtinumą. Techninių platformų „TeleSofte“ šiuo metu yra dešimt QA, Android, iOS, .NET, JAVA, DevOps, PHP, Scala, Frontend, UX/UI.

11 studentų siūlomos idėjos „TeleSoftas“ IT specialistus nustebino kūrybingumu ir kėlė šypseną.  Pasak VDA grafinio dizaino dėstytojos Ritos Brakauskaitės, vieni studentai vadovavosi „TeleSoftas” IT komandų savęs tapatinimusi su įvairių gyvūnų personažais, išryškinančiais personalo savybes. Keletas pasitelkė komiksų žanrą, „apvilkdami“ gyvūnus juodais kostiumais arba superherojų atributika. Kiti rinkosi minimalizmą ir estetiką, pagal komandų pomėgius ir vertybes priskirdami jiems stilizuotus, žaismingus ar abstrakčius simbolius. 

„Esame maloniai nustebinti VDA studentų kūrybiškumu ir pateiktais rezultatais. Matome, kad jie puikiai „pagavo“ mintį ir taikliai ją realizavo pristatydami šiuos kūrybinius rezultatus. O pats procesas labai pradžiugino ir motyvavo platformų komandas.“, - po pristatymo sakė „TeleSoftas“ technologijų ir procesų vadovas Šarūnas Putrius . 

Prieš 16 metų Algirdas Stonys įkurta ir vadovaujama IT kompanija, šiandien turi tris padalinius, veikiančius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bei įmonės atstovybes - Šveicarijoje, Amsterdame ir San Franciske.

#TeleSoftas #versloirmokslobendrdarbiavimas #vizualinisidentitetas #vdakaunofakultetas