Dizaino katedros dėstytojai laimėjo tris A'Design Award apdovanojimus

Sveikiname Vilniaus dailės akademijos Dizaino katedros dėstytojus Deividą Juozulyną, Denį Orlenok ir jų dizaino studiją „Desdorp“, pelniusius net tris šių metų A'Design Award konkurso apdovanojimus. 


Kiekvienais metais „A’ Design Competition“ komisija išrenka ir apdovanoja geriausius darbus šešiose – erdvės, industrinio, komunikacijos, mados, sistemų dizaino bei menų ir literatūros – kategorijose. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti ir įgalinti dizainerius, verslą bei prekės ženklus kurti geresnius, prie bendros žmonijos gerovės kūrimo prisidedančius produktus.

„Desdorp“ kūrėjai Deividas Juozulynas ir Denis Orlenok sako, kad dizaino pasaulyje šis konkursas yra vienas svarbiausių, nes pagal jo rezultatus sudaromas pasaulinis dizaino reitingas. Anot D. Juozulyno, kuriant „Inbalance“ įkrovimo stotelės dizainą, svarbiausiu įkvėpimo šaltiniu buvo pati urbanistinė aplinka, teigiama pranešime žiniasklaidai.

„ Inbalance “ elektromobilių įkrovimo stotelė

„Pasirinktą koncepciją padiktavo besikeičiantis miestas ir modernūs biurų pastatai, kuriems būdinga pusiausvyra tarp formos, funkcijos ir medžiagos. Sukurta stotelė susilieja su miesto architektūra, dera senamiesčio ar centro gatvėse, šalia naujų verslo centrų, automobilių stovėjimo aikštelėse ar privačių namų aplinkoje. Kartu minimalistinis dizainas padeda vartotojui sutelkti dėmesį į funkciją, greičiau susipažinti su produktu ir pradėti juo naudotis“, – pasakoja D. Juozulynas
 

„ Tipit “ bekontaktė arbatpinigių palikimo mašinėlė


„ Desibot  - išmanus dezinfekcijos robotas