Konkursas JAUNOJO DIZAINERIO PRIZAS organizuojamas nuo 2011 m. Kiekvienais metais jame dalyvauja apie 60-70 jaunųjų dizainerių. 

Konkurso tikslas –  išskirti ir apdovanoti ryškiausius ir didžiausią potencialą demonstruojančius jaunuosius dizainerius, taip skatinant jų konkurencingumą ir tobulėjimą; taip pat pristatyti jų darbus verslo ir pramonės atsovams beivisuomenei, suteikiant postūmį laimėtojų profesinei karjerai. 

Darbai skirstomi į keturias kategorijas:

  • Produkto dizaino;
  • Komunikacijos dizaino;
  • Mados dizaino;
  • Dizaino tyrimų.

Dalyvauti konkurse kviečiami:

Produkto dizaino, komunikacijos dizaino ir mados dizaino kategorijose:
- dizaino bakalauro studijų paskutinio kurso studentai iš visų Lietuvos aukštųjų mokyklų.

Dizaino tyrimų kategorijoje:
- dizaino magistro studijų paskutinio kurso studentai iš visų Lietuvos aukštųjų mokyklų.

Komisija
Konkurso laimėtojus bei parodos dalyvius atrenka komisija, sudaryta iš dizaino srities profesionalų.
Komisija darbus vertina pagal keturis svarbiausius kriterijus: originalumą, aktualumą, idėjos potencialą tapti realiu produktu bei koncepcijos pristatymo būdą. 

Geriausių jaunųjų dizainerių apdovanojimai bei parodos atidarymas
Konkurso nugalėtojams įteikiami apdovanojimai. Apdovanojimų ceremonijos vieta ir laikas nurodomi internetiniame puslapyje www.jdp.lt .
Iš karto po apdovanojimų ceremonijos atveriamos durys į geriausiųjų konkurso darbų parodą. Geriausi konkurso darbai įtraukiami į konkurso katalogą.

Autorinės teisės
Konkursui pateikti darbai privalo būti originalūs autoriniai konkurso dalyvio kūriniai ir nepažeisti trečiųjų šalių autorinių teisių. Visos autorinės teisės turi priklausyti konkurso dalyviui/autoriui. Dalyviai, atsiųsdami savo darbus konkursui, suteikia teisę konkurso organizatoriams naudoti laureatų darbus spaudoje bei rengiant parodų ekspozicijas.

Darbų viešinimas
Konkursui pateikti dalyvių darbai bus viešinami Vilniaus dailės akademijos ir Dizaino inovacijų centro tinklalapiuose, Dizaino inovacijų centro Facebook profilyje bei žiniasklaidoje. Geriausi konkurso darbai įtraukiami į konkurso katalogą.

Organizatorius
Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centras

Daugiau informacijos apie konkursą ir visų metų dalyvių darbai - internetinėje svetainėje www.jdp.lt .