• Naujienlaiškis
 • Iki 2020 m. birželio 30 d. VDA bendruomenei laikinai suteikta prieiga prie laikraščių ir žurnalų PressReader duomenų bazėje.

  PressReader duomenų bazėje yra daugiau kaip 7 000 laikraščių ir populiariųjų žurnalų 60 kalbų iš daugiau kaip 120 šalių. Čia prieinama žinomiausia pasaulio periodika: The Washington Post, The Guardian, The Wall Street Journal, Le Figaro, Forbes, National Geographic, GQ, Vogue ir kita. Vertos dėmesio periodikos kolekcijos skirtos menams, dizainui, madai, fotografijai, amatams. 

  VDA bibliotekoje saugomi ir šioje duomenų bazėje esantys el. leidiniai: Architectural Digest, Burda, Domus, Elle Decoration, Icon, Interior Design, Wallpaper

  PressReader skaitytojai, susikūrę asmenines paskyras, gali ne tik skaityti, bet ir klausytis kai kurių tekstų bei juos automatiškai išsiversti į 18 kalbų. Asmeninė paskyra suteikia galimybes užsiprenumeruoti pranešimus aktualiomis temomis ir atsisiųsti PressReader programėlę mobiliesiems įrenginiams.

  Prieigos būdai:

  1. Iš VDA kompiuterių tinklo – laisva prieiga.
  2. Nuotolinė prieiga per EZproxy skiltyje „Testuojamos duomenų bazės“.

  Daugiau informacijos.

  Primename, kad daugiau elektroninių šaltinių galite rasti prenumeruojamose, testuojamose ir atviros prieigos duomenų bazėse.