EN version

Iki š. m. balandžio 6 d. VDA bendruomenei suteikta laikina prieiga prie klasikinės muzikos ir džiazo duomenų bazės Medici TV EDU. Prieinama daugiau kaip 3500 muzikos kūrinių (koncertaioperosbaletaidžiazas), susiję dokumentiniai filmai ir muzikos meistriškumo kursų įrašai iš daugiau kaip 180 šalių anglų, ispanų, prancūzų ir rusų kalbomis. Įrašyti nuo 1940 m. iki šių dienų kūriniai atskleidžia baroko, apšvietos, romantizmo, klasicizmo, dvidešimtojo ir dvidešimt pirmojo amžių laikotarpius. 

Pagrindiniai duomenų bazės turinio partneriai yra garsiausi pasaulio muzikos festivaliai, konkursai, teatrai ir koncertų salės. Kasmet duomenų bazę praturtina apie 150 muzikos renginių tiesioginių transliacijų iš pasaulio prestižinių meno renginių ir erdvių: Berliner PhilharmonikerLondon Symphony OrchestraLucerne Festival OrchestraNew York Philharmonic ir kitų. Kai kurie pažymėtini kompozitoriai ir kūrinių atlikėjai: Louis ArmstrongPlácido DomingoEdgaras MontvidasWolfgang Amadeus MozartÁstor PiazzollaGiacomo PucciniGiuseppe Verdi ir kiti.

Medici TV EDU videopristatymas.


Prieigos būdai:


1. Iš VDA kompiuterių tinklo – laisva prieiga adresu: https://edu.medici.tv/en
2. Nuotolinė prieiga per EZproxy skiltyje „Testuojamos duomenų bazės“.


Atsiliepimus ir klausimus maloniai prašome rašyti el. paštu vaida.jankauskaite@vda.lt.

Primename, kad daugiau elektroninių šaltinių galite rasti prenumeruojamosetestuojamose ir atviros prieigos duomenų bazėse.