• Naujienlaiškis
  • Vilniaus dailės akademijos parodų erdvėje „5 Malūnai“ spalio 1–25 d. eksponuojama VDA Vilniaus fakulteto Grafikos studijų programos IV kurso studentės Ievos Trinkūnaitės personalinė paroda „En el barrio“.
    *kaimynystėje (ispanų kalba)

    Apie parodą

    Žaidimų aikštelės. Mano kaimynystėje yra tokia viena. Vaikščiojant gali pajusti čia tvyrantį gyvybingumą – nuolat girdimą šunų lojimą ar žaidžiančių vaikų klegesį.

    Vieniems tobuli namai yra ant jūros kranto, kitiems – apsupti niekada nesibaigiančio didmiesčio gaivališkumo. Mano tobuli namai be romantiškų jūros vaizdų ir miesto garsų. Netikėtai gatvėje užsimezgusios pažintys, išgirsti pasakojimai inspiruoja nuolat pažinti naują, mėgautis tuo, kas visai šalia. Atradimai kaimynystėje tampa brangesni už svajingą gyvenimą ant jūros kranto. Iš anksto nežinodama, kur tai nuves, neabejodama įsitraukiu į namų besisukantį laiką ir leidžiuosi būti jų dalimi. Aš sukuriu šių namų tapatybę, bet taip pat esu keičiama pati. Jie/aš kuria vaizdinį kuris jiems/man patinka. Kaimynystės spontaniškas patyrimas yra neatskiriama mano pačios dalis.