• Naujienlaiškis
 • Laikas: lapkričio 4 d. 14 val. II aukšto „Titaniko“ salė


  Mylite tapybą?
  Domitės jaunųjų menininkų kūryba?
  Nesudalyvavote Jaunojo tapytojo prizas 2017 apdovanojimuose?
  Dar neapsilankėte parodoje?

  Kviečiame susitikti ir pasivaikščioti po parodą kartu su projekto Jaunojo tapytojo prizas organizatore Julija Dailidėnaitė .

  Spalio 26 dieną Vilniaus dailės akademijos parodų salėse Titanikas (Maironio g. 3, Vilnius) įvyko projekto „Jaunojo tapytojo prizas“ finalininkų parodos atidarymas, konkurso nugalėtojo - šiais metais prizas atiteko estų menininkui Alexei Gordin - paskelbimas bei apdovanojimai. Menotyrininkų teigimu, projektas jau tapo Baltijos šalių jaunosios kartos tapybos metraštininku, svarbia jaunųjų kūrėjų platforma. Tikimės, kad šių metų laimėtojui ir finalininkams šis projektas bus puikus startas į tolimesnį kūrybinių laimėjimų kelią.

  Projektas „Jaunojo tapytojo prizas” jau skaičiuoja devintuosius metus. Jo aktualumas ir svarba kasmet tik didėja. Projekte dalyvauja gausus burys jaunų Baltijos šalių menininkų, o į vertinimo komisiją kasmet atvyksta patys ryškiausi pasaulio meno žinovai. Tad menininkams suteikiama galimybė pristatyti savo kūrybą išskirtinėms meno kuratorių, galeristų, kolekcininkų ar pripažintų menininkų grupėms. 


  Jaunojo tapytojo prizas 2017 laimėtojas: Alexei Gordin (Estija).

  DELFI.lt Publikos Prizas: Jurgis Tarbilda (Lietuva)

  Vertinimo komisijos paminėjimai: Povilas Ramanauskas (Lietuva) ir Auksė Miliukaitė (Lietuva)

  Artagonist Hotel Prizas: Barbara Abeltina (Latvia)