• Naujienlaiškis
 • Stotelė - jūra

  2016 lapkričio 11d. 16 val. Palangos gintaro muziejuje (Vytauto g. 17) atidaroma VDA Telšių fakulteto Metalo meno ir juvelyrikos studijos dėstytojų ir studentų darbų paroda „Stotelė - Jūra“

  „…tai dar viena tarpinė stotelė nesibaigiančiose klajonėse“

  "Žmogaus ir kelionės ryšys yra neabejotinas visuose gyvenimo etapuose ir ypač svarbus kūrėjams – ėjimas kūrybinių procesų ir idėjų labirintais, patirčių kaupimas. Vėliau patirtimis dalinantis ir perduodant kitiems, jos keliauja toliau, virsdamos savitu pavidalu ir laikas nuo laiko sustoja įvairiose stotelėse.
  VDA Telšių fakulteto Metalo meno ir juvelyrikos studijos dėstytojai ir studentai nuolat rengia parodas visoje Lietuvoje ir svetur. Šį kartą mūsų stotelė – Palangos gintaro muziejus.

  Parodoje "Stotelė - Jūra" eksponuojami dėstytojų bei studentų darbai, atskleidžiantys savitą individualumą, idėjų įvairovę, pasižymintys savotiškomis technikomis bei medžiagų apdirbimo meistryste. Metalo meno ir juvelyrikos studijoje kunkuliuoja gyvenimas, nesutelpantis vienoje vietoje, einantis į priekį drauge su pasaulinėmis metalo meno ir konceptualiosios juvelyrikos tendencijomis".

  Parodos kuratorė Gabrielė Pranevičiūtė

  Paroda veiks: 2016 lapkričio 11 d. – 2017 gegužės 14 d.