• Naujienlaiškis
 • Džiaugiamės talentingos Vilniaus fakulteto Vizualiųjų komunikacijų dizaino 2 MA kurso studentės Olgos Listunovos pergale „Vogue UA“ ir „DonStream“ edukacinės platformos konkurse. 

  Konkurso dalyvių darbai buvo išsiųsti į Londoną, kur Central Saint Martins meno ir dizaino aukštoji mokykla (Londonas, Jungtinė Karalystė) iš visų konkurso dalyvių išsirinko Olgą. Konkurso prizas – intensyvūs vasaros dizaino kursai Central Saint Martins. Šių kursų metu studentai turėjo sukurti savo dizaino koncepciją, pagrįstą giliais moksliniais tyrimais bei pristatyti dizaino kolekciją.

  Olga pasakoja: „Jaučiausi nepaprastai laiminga gavusi unikalią galimybę dalyvauti dizaino kursuose. Juk studijos Central Saint Martins, kur mokėsi tokios mados dizaino žvaigždės, kaip Alexander McQueen, John Galliano, Stella McCartney – kiekvieno dizainerių svajonė. Kasmet šią mokyklą baigia geriausi jaunieji dizaineriai, kurie keičia ir formuoja naująjį mados dizaino veidą. Todėl stengiausi maksimaliai išnaudoti šią galimybę ir įgyti kiek įmanoma daugiau žinių.

  Kiekvieną studijų dieną vyko intensyvios paskaitos, apėmusios platų dėstomų disciplinų lauką – nuo piešimo iki iliustracijos. Kiekvienam studentui dėstytojai skyrė individualias konsultacijas, siekiant išgryninti pasirinkto projekto koncepciją. Žinoma, daug laiko teko praleisti ir savarankiškai dirbant bibliotekoje, renkant reikiamą teorinę informaciją.

  Kursų pabaigoje, turėjau pristatyti savo projektą ir gavau kursų baigimą liudijantį sertifikatą. Didžiuojuosi, kad man dėstęs profesorius Audrey Ang mano darbus įvertino kaip itin profesionalius ir novatoriškus, turinčius stiprų individualų stilių. O tai ir yra svarbiausia, norint būti novatorišku dizaineriu – kurti turint savitą, unikalų stilių.“

  Dėkojame Olgai už pasakojimą, dalinamės kursų fotografijomis ir žinoma, linkime tolimesnės sėkmės.