• Naujienlaiškis
 • UAB "Aderlita"  - 1996-aisiais Šiauliuose įsikūrusi  siuvimo įmonė, IEŠKO KOMANDOS NARIŲ:

  Prieš metus sukūrėme namų tekstilės liniją pavadinimu linoo. Su šia kolekcija dalyvavome tarptautinėse parodose Tokijuje ir Frankfurte. Šiais metais ruošiamės dalyvauti parodoje MAISON & OBJET Paryžiuje. Ieškome dizainerių, norinčių prisijungti prie mūsų komandos,  savo žiniomis ir kūryba padėti plėtoti ženklą linoo.

  Kolekcija: http://www.linoo.lt

  ​Kontaktai: Adelė Latvėnienė, latveniene.a@gmail.com, tel. +37065229326

  xxx

  ​Kviečia bendradarbiauti:

  Idėja:

  Ieškome entuziastingo, atviro savo profesinėms kūrybos idėjoms dizainerio, kuris norėtų prisijungti prie jauno, mylinčio medį meistro, kuris atsisakęs migracijos, grįžo į Lietuvą ir bando kurti savo individualaus stiliaus linijos medinius papuošalus ir eksesuarus.    

  Legenda:

       Mūsų peteliškės orientuotos į du socialinius sluoksnius, pirma, biznio elitas, ir antra progresyvus, savim pasitikintis, aukščiau vidutinio socialinio sluoksnio esantis jaunimas, besirengiantis laisvo stiliaus, ryškiais, spalvingais rūbais.

       Mūsų siekis, pataikyti į pasaulinę, peteliškių ryšėjimo tradicijas turinčią rinką, todėl reikia platesnio, ne tik lietuviškos rinkos požiūrio į būsimą pirkėją.

       Jei pirmai grupei tinka konservatyvios biznio spalvos ir audiniai, tai antrai – spalvoti, ekspresyvūs, margi, aukštos kokybės audiniai. Šie pastebėjimai ir išvados nebūtinai turi sutapti su Jūsų, arba aukštosios mados diktuojamomis madomis ir atskirų šalių ir kultūrų tradicijomis.

       Medis, naudojamas peteliškių gamybai, yra taurus, turtingas, ryškus ir išskirtinis, todėl mūsų atveju, diktuoja poreikį medžiagoms, parenkant tekstūrą, spalvas ir rūšį (pridedami peteliskėms naudojamo medžio pavyzdžiai).

       Mes nebandome ir nenorime apriboti Jūsų meninės ir kūrybinės laisvės.  Tai tiesiog bandymas pasakyti kokią viziją turime kurdami savo gaminius ir ieškodami jiems skirto pirkėjo.

   

  Tikslas:

  1. Parinkti Jūsų požiūriu tinkamas medžiagas kaklo juosteles ir peteliškės aprišimui;
  2. Eksperimentuoti kuriant naujus aprišimo stilius ir būdus;
  3. Ieškoti naujų, arba tobulinti esamus peteliškių modelius, todėl Jūsų idėjos dėl pačios peteliškės modelio bus laukiamos ir gerbtinos;
  4. Pasiūti kaklo juostelę ir aprišimo detalę (juostelei reikalinga furnitūra bus pateikta);
  5. Sujungti visas detales į vieną užbaigtą gaminį, kuris džiugins Jus, mus ir pirkėją.

   

  Kita informacija:

  1. Kiekis ir Jūsų uždarbis priklausys nuo parduodamų peteliškių paklausos. Dėl apmokėjimo už Jūsų darbą tarsimės susitikę;
  2. Medžiagos galės būti pristatomos pagal Jūsų poreikį, arba galėsite naudoti savo pagal atskirą susitarimą;
  3. Manome, kad užsakymai, bent pradžioje, bus epizodiniai (nors ir norėtume, kad būtų nuolatiniai J), todėl jie neturėtų neigiamai įtakoti Jūsų pagrindinės veiklos;
  4. Šiuo metu kuriamas prekinis ženklas, individuali prekiniam ženklui pakuotė, bei rengiamas internetinės parduotuvės puslapis;
  5. Kuriami kiti mediniai eksesuarai, bei papuošalai (mediniai, inkrustuoti žiedai, jau sukūrtas medinis kaklaraištis ir kt.). Todėl, bus miela išgirsti iš Jūsų ir naujų kūrybinių idėjų, kurios gali būti autorinių rūbų modelių detalės, eksesuarai, arba atskiras išbaigtas papuošalas, ar jo detalė.

       Pilnai pasitikime Jūsų žiniomis, skoniu ir idėjomis, kurios padės bendrai sukūrti tikrai išskirtinius, mielus ir paklausius gaminius.

   

  Kontaktai: el.paštas: dainius.katilius@gmail.com, tel. 8672 41841.

   

  Prekės ženklas JUSTILĖ, užsiimantis drabužių gamyba bei prekyba, ieško praktikanto - grafikos dizainerio. 

  Yra galimybė įsidarbinti.

  Daugiau informacijos telefonu: 861520068

   

  Praktikos siūlymas studentams. Išsamiai nuorodoje: https://files.acrobat.com/a/preview/2c3ce23a-c480-4470-aadd-aba56a465e31

  Katedros absolventė Rūta Sakalauskaitė kviečia atlikti praktiką. Žr. plakatą Nr.1

  Siūlomas darbas mados dizaineriui

  Naujas įdomus projektas ieško apatinio trikotažo dizainerio/ės - junkis! Daugiau informacijos plakate Nr. 2