• Naujienlaiškis
  • 2014 06 20 d. VDA DIC Titaniko I a. ekspozicinėje erdvėje jau ketvirtus metus pristatyta nominuotų į "Jaunojo dizainerio prizo nugalėtojus" paroda. Konkursui baigiamuosius darbus pristatė 80 BA studijų absolventų (29 produkto ir industrinio, 34 grafinio ir komunikacijos, 17 mados dizaino kategorijose) iš VDA, VIlniaus dizaino kolegijos, Kauno kolegijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, Vilniaus kolegijos ir Šiaulių universiteto.

    Mados dizaino kategorijoje į konkurso finalą pateko ir baigiamuosius studijų darbus pristatė net 5 katedros absolventai T.Baranauskas (vad. prof.dr. J.Vazalinskienė), U.Martinaitytė (vad.doc.R.Maldutienė), L.Elmentaitė (vad.prof.J.Talaikytė), P. Insodaitė (vad.prof.J.Talaikytė) ir L.Kvašytė (vad.prof.dr.J.Vazalinskienė).

    Pagrindinį prizą Mados dizaino kategorijoje laimėjo Liucija Kvašytė (kolekcija Kelionė '83-13), papildomą - Tomas Baranauskas (kolekcija JI?). Be piniginio prizo, L.Kvašytei buvo suteikta galimybė pristatyti savo kolekciją 2014 09 11-22 d.d. Londono dizaino savaitės metu vykusioje parodoje.

    Plačiau apie parodą Londone:

    http://blog.artsthread.com/2014/10/ldf14-young-designer-prize-2014-lithuania-house/