• Naujienlaiškis
 • Grafinio dizaino katedra atveža geriausius DIZAINO SAVAITĖS renginius į Šiaulius! 
  Grafikos dizaineris, dėstytojas MARIUS ŽALNERAVIČIUS Šiaulių dailės galerijoje (Vilniaus g. 245, Šiauliai) pristato:

  Gegužės 4 d. 17 val.
  Mariaus Žalneravičiaus personalinė paroda „Mana miests" 
   GDK studentų plakatų paroda „Rising stars“ (kuratorius Marius Žalneravičius)

  Gegužės 5 d. 17 val. 
  Plakato kūrybinės dirbtuvės „NEBIJAU PASAKYTI (Šiauliai, man)“

  MANA MIESTS - tai 4-oji personalinė Mariaus Žalneravičiaus plakatų paroda, skirta gimtajam miestui Šiauliams. Šiaulių dailės galerijoje bus eksponuojami plakatai, sukurti 2010-2017 metais. Didžioji dauguma plakatų skirta kultūriniams renginiams, kino klasikai, kino festivaliams, socialinei reklamai. 
  Kita parodos dalis - Vilniaus dailės akademijos Grafinio dizaino katedros II-III kursų studentų plakatų paroda RISING STARS. Dėstytojai: doc. Robertas Jucaitis ir lekt. Marius Žalneravičius, 2014-2017 metai.
  „Grafiniame dizaine esu jau nuo 1995 metų. Esu baigęs Šiaulių dailės mokyklą, du metus mokiausi Edukologijos Universitete Dailės katedroje. Esu Vilniaus Dailės Akademijos Dizaino katedros Magistrantūros studijų absolventas. Daugiau nei 15 metų dirbau reklamos agentūrose (Leo Burnett, TBWA, Ogilvy, Nomoshiti) dizaineriu ar meno vadovu, kūrybininku.
  Šiuo metu esu Vilniaus Dailės Akademijos, Grafinio Dizaino katedros dėstytojas ir nepriklausomas kūrėjas. Daug dirbu su plakatais, pasaulinėmis parodomis, kultūriniais, socialiniais projektais ir t.t. Šiandien man įdomu žmogaus kūrybiškumo ribos arba neribotumas. Klausiu savęs ir kitų, kas atskleidžia žmogaus talentų gelmes, kaip atrasti savąsias dovanas ir jų neužkasti. Tai man svarbu dirbant su studentais, kūrybinėje komandoje, kalbantis su vaikais ar tiesiog dizainerio kasdienybėje. Šia paroda noriu, nors ir labai menkai, bet prisidėti prie Šiaulių kultūrinio gyvenimo, atiduoti smulkią duoklę savo gimtąjam miestui.“ (Marius Žalneravičius)