• Naujienlaiškis
 • VDA VF ir KF Grafikos katedrų absolventų kūrybos paroda „Jaunystė“


  Atidarymas gruodžio 5 d. 17 val. VDA galerijoje „Akademija“ 

  Paroda veiks iki gruodžio 17 d. 

  Pripažintų Lietuvos grafikos meistrų  Rolando Rimkūno ir Rimvydo Kepežinsko inicijuota paroda „Jaunystė“ pristato Vilniaus dailės akademijos (VDA) Vilniaus ir Kauno fakultetų Grafikos katedrų absolventų kūrybą. Parodos pobūdis leido suburti dešimt skirtingų jaunų menininkų, kurie publikai pateiks savo naujausius taikomosios ir vaizduojamosios grafikos darbus.

  Savo darbus čia pristatys Ieva Auželytė, Žilvinas Bražukas, Ugnė Krasauskaitė, Austėja Masevičiūtė, Inga Navickaitė, Julija Račiūnaitė, Linas Spurga, Lauksminė Steponavičiūtė, Toma Šilinaitė, Viltė Žumbakytė.

  Tai skirtingas medijas pasitelkiantys menininkai, eksperimentuojantys įvairiomis grafikos priemonėmis ir medžiagomis. Visi parodos dalyviai jau dabar dalyvauja tarptautinėse ir Lietuvoje rengiamose parodose, iliustruoja knygas, kuria kompiuterinius žaidimus, dalyvauja ir laimi savo srities konkursuose.
  Bus eksponuojama dalis studijų metu, bendradarbiaujant su katedrų dėstytojais ir savarankiškai sukurtų autorinių darbų.

  Tikimės, kad paroda sudomins tiek profesionalius menininkus, dizainerius, leidėjus, kūrybinių industrijų ir įmonių koordinatorius bei vadovus, tiek parodų lankytojus, atėjusius susitikti su šiek tiek jaunystės paženklinta profesionalia ir įdomia grafika.