• Naujienlaiškis
 • Andrius Zakarauskas | Bodybuilding

  2017 11 14 18.00 - 2017 12 02

  Andriaus Zakarausko personalinė paroda  „Bodybuilding“

  Parodos atidarymas lapkričio 14 d. 18 val. VDA Tekstilės galerijoje „Artifex“ (Gaono g. 1, Vilnius). Paroda veiks iki gruodžio 2 d. 


  Tapybos darbų ciklas „Bodybuilding“

  „Pats pavadinimas yra nuoroda į kūno statymo idėją. Šis anglų kalbos žodis jau yra tapęs tarptautine sąvoka, kurios tiesioginė prasmė yra kūno statymas, kaip pastovus kūno gražinimas ir stiprinimas. Ši kūno kultūros idėja ir perkeliama tapybos darbuose. Procesas inspiravo sukurti tapybos darbų ciklą, kurio metu dažais sukuriamos situacijos susijusios su nuolatiniu žmogaus „bodybuildinim’u“. Naudoju potėpį sukuriant erdvę figūratyvu drobėje ir piešinyje. Tapybos darbus papildys piešinių ciklas, kurie taip pat atspindės „bodybuilding“ idėją.

  Tiek tapybos darbai, tiek piešiniai atspindės tapybiškai ekspresyvų kūno statymą drobėje. Kiekvienoje drobėje sluoksniais atsiskleis keli kūno statymo pasakojimo lygmenys. Šia tapybos išraiška teigiu meno kūrinio atvirumą, daugiaprasiškumą ir skatinu į paveikslo pasakojimo statymą įsitraukti ir žiūrovams, papildant, kas matoma, savo interpretacijomis, prisiminimais ir patirtimis. Tokia dialogiška, diskusine kūrybine strategija pabrėžiamas meninės kūrybos proceso ir rezultato komunikacinis aspektas. Meno kūrinys čia – erdvė komunikacijai. Ir labai tiesiogiai, fiziškai apčiuopiamai per dalijimąsi drobe, ir metaforiškai per apsikeitimą mintimis, idėjomis.”     

  Andrius Zakarauskas   


  Parodos laikas:  2017 lapkričio 14 d. – gruodžio 2 d.
  Galerijos adresas: Gaono g. 1, Vilnius
  Galerijos darbo laikas:  II - V  12 - 18 val.; VI  12 - 17 val.

   

  Andrius Zakarauskas | Bodybuilding
  Gaono g. 1, galerija „Artifex“
  Gaono g. 1, galerija „Artifex“, Vilnius