• Naujienlaiškis
 • 7-asis Inter-formato simpoziumas „Palei linijas“

  2017 05 19 - 2017 05 22

  „Palei linijas“

  7-ąjį kartą Inter-formato simpoziumas gegužės 19–22 d. VDA Nidos meno kolonijoje trims paroms suburs menininkus, mokslininkus ir įvairių sričių praktikus. Dalyviai bus kviečiami pasivaikščioti ir pamąstyti palei / apie linijas bei jas formuojančius procesus ir rezultatus (pvz., žemėlapius ir diagramas).

  Pulsuojančioje programoje dalyviai pasuks netikėtais pasivaikščiojimo kaip meninės praktikos vingiais (Vitalij Červiakov, Raul Walch, Ruth Proctor ir kiti), mokslininkai šnekės apie istorines diagramų plėtotes, įskaitant Jurgio Mačiūno ir Fluxus atlasus, filosofai įtrauks į diagraminio mąstymo spirales, o menininkai kvies dalyvauti muzikos, dainavimo, šokio ir audiovizualiniuose performansuose (Lina Lapelytė, Morten Norbye Halvorsen, Jessica Warboys, Christoph Fink ir kiti). Dalį jų bus galima tiesiogiai stebėti „Facebook live“ NMK paskyroje, o vėliau – specialiai sukurtoje platformoje.

  Dalyviai:

  Karen O'Rourke, Zbyněk Baladrán, Nikolaus Gansterer, Marcus Steinweg, Dr. Astrit Schmidt-Burkhardt, Jessica Warboys, Morten Norbye Halvorsen, Awst & Walther, Lina Lapelytė, Vitalij Červiakov, Sven Johne, Ines Hochgerner, Raul Walch, Christoph Fink, Artūras Raila, Ruth Proctor

  Kuratoriai:

  Thomas Thiel ir Vytautas Michelkevičius

  Atsisiųskite pilną programą (EN) (PDF)
  Išplėstinė programa su dalyvių biografijomis (EN) (PDF)
  Daugiau informacijos

   

  7-asis Inter-formato simpoziumas „Palei linijas“
  Taikos g. 43, Nidos meno kolonija
  Taikos g. 43, Nidos meno kolonija, Nida