• Naujienlaiškis
 • Kūrybinės dirbtuvės su „Palefroi“

  Spalio 9-13 d. į Grafikos katedrą atvyksta menininkų duetas iš Berlyno „Palefroi”, pristatysiantis kūrybines šilkografijos dirbtuves Grafikos katedros studentams. Kūrybinių dirbtuvių rezultatai bus pristatyti viešoje parodoje VDA galerijoje 5 Malūnai.


  Spalio 13 d. 11.00–11.45 vyks atviras Q&A susitikimas su Palefroi menininkais (314 aud. Malūnų g. 5)

  Marion Jdanoff  ir Damien Tran – tai labai aktyvus kūrybinis duetas, susitikęs kaip du atskiri menininkai 2011 m. Per kelis metus atradę daugiau bendrumo nei skirtumų 2013 m. įkūrė šilkografijos studiją Berlyne ir meno lauke ėmė veikti kaip vienis – „Palefroi“. Jie sėkmingai įgyvendina savo meninius projektus, padeda realizuoti kitų sumanymus, priima stažuotis, veda kūrybines dirbtuves (Volietija, Australija, Jungtinė Karalystė, Graikija), nuolat kelia savo kvalifikacijas rezidencijose (Prancūzija, Lenkija, Jungtinė Karalystė). Kaip duetas (2013-2017) jau yra dalyvavę 19 tarptautnių parodų, 11 knygų mugių, jų kūryba pristatoma 5-iose knygose, 4-iuose žurnaluose.

  Vizitą organizuoja: VDA Grafikos katedros doc. Marija Marcelionytė-Paliukė
  Finansuoja: Vilniaus dailės akademija ir ŠMM pagal programą „Parama užsieniečiams dėstytojams, atvykusiems dėstyti Lietuvos aukštosiose mokyklose“