• Naujienlaiškis
 • Baltijos – Amerikos Laisvės fondas kviečia!

  Baltijos – Amerikos Laisvės fondas

  kviečia paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į

  Profesinių stažuočių programą

  kuri suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios sirtos padengti apgyvendinimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

  Per šešerius Baltijos-Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau  pasinaudojo daugiau nei 80 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

  Paraiškos priimamos iki spalio 30 d. Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite čia

                                                 


  Taip pat, Baltijos – Amerikos Laisvės fondas 

  kviečia Lietuvos mokslininkus ir tyrėjus teikti paraiškas į

  Tyrėjų Stipendijos programos konkursą
  gauti finansavimą savo moksliniams tyrimams Jungtinėse Amerikos Valstijose

   

  Paraiškas Tyrėjų stipendijai gauti teikite iki š.m. spalio 30 d.

  Baltijos – Amerikos Laisvės fondas per šešerius savo veiklos metus jau finansavo šešiolika mokslinių tyrimų projektų iš Lietuvos. Lietuvos mokslininkai atlikto tyrimus įvairiausiose srityse – puslaidininkių fizikos, medicinos, ekonomikos, politikos mokslų, istorijos ir kitose.

  Kviečiame Lietuvos mokslininkus ir tyrėjus nepraleisti puikios progos ir pasinaudoti galimybe savo mokslinius projektus įgyvendinti partnerių Jungtinėse Valstijose universitetuose, laboratorijose ar tyrimų centruose.

  BAFF suteikia iki 60,000 JAV dolerių stipendiją per metus. Stipendija leidžia mokslo darbuotojams pasiimti šeimos narius. Programa gali trukti nuo pusės metų iki vienerių metų.

  Išsamią informaciją apie programą ir konkurso sąlygas rasite čia