• Naujienlaiškis
 • Lapkričio 15-19 d. Klaipėdoje trečiąjį kartą vyks meno ir mokslo festivalis „RESTART.“  Festivalio programoje šiemet - paskaitos, seminarai, kūrybinės dirbtuvės ir tarptautiniai projektai. Festivalio organizatoriai VšĮ „Klaipėdos šventės“ ir Menininkų grupė „Žuvies akis“.

  Jau antrus metus festivalio partneris yra ir Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultetas. Šiais metais visus kviečiame į labai įdomų ir itin aktualų, kūrybiškumo skatinimo temą analizuojantį, praktinį seminarą „Ludodidactics.“ Šiame susitikime turėsime galimybę ne tik klausyti paskaitos apie kūrybiškumo prigimtį, bet ir susipažinti su praktiniais kūrybiškumo ugdymo ir skatinimo metodais.

  Paskaitos ir praktinio kūrybinio seminaro vedėjai Eva Den Heijer ir Thijs Spook (HKU Utrechto Dailės akademija, Belgija). 
  Paskaita ir praktinis seminaras „Ludodidactics“ vyks lapkričio 20, 21 d. nuo 10 iki 14.30 val. VDA Klaipėdos fakulteto (Daržų g.18) I a. hole. 
  Praktinis seminaras yra skirtas visiems besidomintiems, specialios žinios nėra reikalingos. 
  Seminaras vyks anglų kalba.

  Laukiame Jūsų dalyvaujant!

  „RESTART“ FESTIVALIO PROGRAMA


  „RESTART“ festvalio metu taip pat vyks tarptautinė konferencija „Creativity for Life“. Šios konferencijos, kurią organizuoja Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su VšĮ „Klaipėdos šventės“,  tikslas yra aptarti kūrybiškumo svarbą ir jo įtaką bendruomenės nariui ir visai bendruomenei. 

  Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto kvietimu šioje konferencijoje dalyvaus ir savo patirtimi apie meno, dizaino ir mokslo erdvių sintezę dalinsis Londono Šv. Martyno universiteto (Central Saint Martins, UK) profesorius Rob Kesseler.

  Kaip sako pats R. Kesseler: „Mes gyvename tokiu laiku, kai meno ir mokslo erdvės susilieja. Sintetinės biologijos sritis pilna resursų dizaineriams ir menininkams, o skaitmeninių vaizdų ir gamybos platformos tampa bendros visoms bendruomenėms – ribos tampa vis labiau pralaidžios, galimybės gausesnės“.

  Prof. Rob Kesseler paskaitos „Kultūra ir atradimai meno ir mokslo sankirtose“ pristatymas vyks lapkričio 17 d. 12.20-12.40 val. Klaipėdos piliavietės Rytinės kurtinos salėje (Pilies g. 4). 
  Konferencijos trukmė: 09.00-16.30 val. 
  Konferencijos kalbos: lietuvių, anglų (sinchroninis vertimas).
  Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija iki lapkričio 13 d. elektroniniu paštu ruta@kulturosuostas.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, organizaciją bei miestą kuriam atstovaujate, kontaktinį telefono numerį.

  KONFERENCIJOS „CREATIVITY FOR LIFE“ PROGRAMA