• Naujienlaiškis
 • Gruodžio 15 d. 10 val. VDA Klaipėdos fakultete 11a auditorijoje vyks tapybos meistriškumo pamoka, kurią ves Izraelio menininkas, meno mokyklos „Basis“ (Tel-Avivas), CAN skulptūros mokyklos (Tel-Avivas) dėstytojas, tapytojas ir kaligrafas Leo Ray. Meistriškumo pamokoje menininkas Leo Ray supažindins su spontaniškos ekspresyvios tapybos principais, dalinsis savo ilgamete, aktyviai kuriančio menininko ir dėstytojo patirtimi.

  Apie menininką
  Leo Ray gimė 1950 m. Vilniuje, baigė Vilniaus universitetą ir Vilniaus dailės akademiją. Nuo 1991 m. gyvena Tel Avive (Izraelis). Šiuo metu menininkas ne tik kuria tapybos ir grafikos darbus, bet ir dėsto tapybą bei kaligrafiją meno kolegijoje CAN (New Artists' Collegium CAN) ir meno mokykloje BASIS.

  Leo Ray yra surengęs apie 25 personalines parodas Lietuvoje ir Izraelyje, dalyvavo daugelyje grupinių parodų Europos šalyse (Prancūzijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Švedijoje ir kt.), Japonijoje ir JAV.

  2016 m. gruodžio 16 d. 17 val. KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) atidaroma Leo Ray tapybos darbų paroda „Begalinis paveikslas“.

  Kviečiame dalyvauti.

  http://www.leorayart.com/