• Naujienlaiškis
 • Nuotrauka: „time–image“, video instaliacija, Sybille Neumeyer, 2016

  Vasario 22 d. 15.30 val. VDA Klaipėdos fakultete (Daržų g. 18) VDA Nidos meno kolonijos rezidentė Sybille Neumeyer fakulteto studentams pristatys savo kūrybą.

  Sybille Neumeyer (DE) (g. 1982) gyvena ir dirba Berlyne. Menininkė gamtoje pastebėtus reiškinius ir struktūras, mokslą ir kultūrą skirtingomis medijomis transformuoja į instaliacijas, judančius ir nejudančius vaizdus, piešinius, tekstus ir kita. Kad kurtų dialogą tarp žiūrovų asmeninių žinių, atminties ir meno kūrinio fizinės patirties, Sybille bando suvokti atvaizdui arba medijai būdingus laikinius santykius ir estetinius skirtumus tarp įvairių medijų.

  Sybillės kūriniai pristatyti valstybinėse ir tarptautinėse personalinėse ir grupinėse parodose. 2014-aisiais menininkės instaliacija “daina paskutiniajai karalienei” apdovanota tarptautine Estetikos meno premija (Aesthetica Art Prize).

  Šiuo metu Sybille ieško šiuolaikinės gamtos apibrėžties, kuri apjungtų ekologinius, psichologinius ir teorinius klausimus. Rezidencijos metu VDA Nidos meno kolonijoje ji tęs patiriamos ir medijuotos gamtos laiko ir erdvės matmenų bei hibridinių ryšių tarp žmogaus ir gamtos tyrimus ir vykdys estetinę atvaizdo paviršiaus analizę.

  http://www.sybilleneumeyer.com/