• Naujienlaiškis
 • Kovo 20 d. 16 val. VDA Klaipėdos fakulteto I-ojo aukšto hole vyks susitikimas su tarpdisciplininio meno kūrėja, VDA Nidos meno kolonijos rezidente Anne Glassner.

  Anne Glassner (AT) (g. 1984) - iš Vienos kilusi vizualiųjų menų menininkė, kurianti performansus, instaliacijas, video ir piešinius. 2016 m. Anne įgijo vizualiųjų menų (tapybos) magistro laipsnį Taikomųjų menų universitete Vienoje ir 2008 m. ‒ Menų ir komunikacijos.

  Jos įvietinti kūriniai paremti procesu ir bendradarbiavimu. Daugiausia menininkės akcijų vyksta viešosiose erdvėse. Dažnai sulaukiama reakcijų ir komentarų apie socialinius procesus arba sąveikas su aplinka. 

  Daug Anne kūrinių susiję su miegu. Prieš trejetą metų Anne pradėjo skirtingose vietose daryti „Miegojimo performansus”. Ji domisi sąmone, sąmoningais sapnais ir tyla, transformuojama jos kūryboje. Rezidencijos metu Anne tęs savo tyrimą ir meninį projektą, pasitelkdama savo kūną miegui, sąmoningumui ir tylai. Ji planuoja kurti performansą, intervercijas ir piešinius.

  Susitikime su VDA Klaipėdos fakulteto bendruomene Anne Glassner pristatys savo kūrybą ir Nidos meno kolonijoje vystomą meninį projektą.

  Kviečiame dalyvauti !

  Daugiau apie menininkę